Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów (/Temat-Lista-serwisow-do-zdobywania-BitCoin-ow-80141)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - KerPwn - 24-12-2013 02:14

Pytanie takie mam, dlaczego piszesz coś czego nawet nie sprawdziłeś ? To o tym serwerze minecraft, to totalne bzdury. Grałem tam wczoraj i mija się z prawdą. Nie ma skrzynek, bezmyślnie kopiowana treść nawet bez sprawdzenia.


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - JuNiOrSoDa - 24-12-2013 02:47

Jeżeli nie wiesz gdzie szukać to jak to możesz znaleźć.. A cała lista jest mojego wydanie więc nie opowiadaj mi głupot o jakimś kopiowaniu. Dokładniej poszukaj i poczytaj sobie na głównej stronie serwera jeżeli potrafisz czytać po Angielsku.


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - KerPwn - 24-12-2013 02:56

Co Ci z czytania ? Może pierw przetestuj sam ? Bo nie na stronie się wszystko odbywa a w minecrafcie, i widocznie nie jest zaktualizowane. Co do tego co jest zamieszone na stronie
Kod:
2) Free Gift Chest.
You can earn gifts by getting referrals.
Each player with gifts can open the chest every 15 minutes of being online. For every time you open the chest you get 0.25mBTC
Jak widać, umiem czytać, lepiej od Ciebie. Nie ma skrzynki co 15 minut z 5m tylko BYŁY skrzynki za refy 0,25m, teraz już ich nie ma więc źle podałeś, i jeszcze się sadzisz.
Nie wiem gdzie szukać czego ? Skrzynek których nie ma ? Heh śmieszny jesteś ^^
@edit
A i jeszcze jedno, skąd info że po wypłacie 30 minut BTC do nas idą ? Bo z tego co widzę nigdy na serwerze nie byłeś ...
Wypłaty instant z automatu, skoro nic o tym nie wiesz to lepiej się nie rozpisuj.


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - Mrostry0407 - 25-12-2013 21:14

Skrzynki są, jak nie wierzysz to mogę Ci pokazać ;0


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - Eminey - 25-12-2013 22:50

(25-12-2013 21:14)Mrostry0407 napisał(a):  Skrzynki są, jak nie wierzysz to mogę Ci pokazać ;0
Sam chetnie zobacze


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - hufsmoke - 25-12-2013 22:54

Może mi ktoś wytłumaczyć czym tak właściwie są te BitCoinsy? Nie wiem na ten temat NIC. Skąd to się wzięło, jak to możliwe, że sa wymienne na pieniądze, gdzie tego dokonywać, gdzie je zbierać?


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - Mrostry0407 - 25-12-2013 23:11

(25-12-2013 22:54)hufsmoke napisał(a):  Może mi ktoś wytłumaczyć czym tak właściwie są te BitCoinsy? Nie wiem na ten temat NIC. Skąd to się wzięło, jak to możliwe, że sa wymienne na pieniądze, gdzie tego dokonywać, gdzie je zbierać?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitcoin


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - KerPwn - 26-12-2013 00:07

Eminey
Skrzynki owszem są dla graczy którzy je mieli przed wycofaniem starego systemu refów. Teraz już ich się nie da zdobyć.


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - Eminey - 26-12-2013 12:46

(26-12-2013 00:07)KerPwn napisał(a):  Eminey
Skrzynki owszem są dla graczy którzy je mieli przed wycofaniem starego systemu refów. Teraz już ich się nie da zdobyć.
Dolaczylem do BitVegas dosc dawno temu. Niestety nie potrafilem w labiryncie korytarzy skrzynek znalezc, wiec zrezygnowalem.

Coz, dawniej bylo mnostwo osob, teraz sa to jednostki...ktore probuja w kasynie pomnozyc kase.


RE: Lista serwisów do zdobywania BitCoin'ów - JuNiOrSoDa - 26-12-2013 19:21

(24-12-2013 02:56)KerPwn napisał(a):  Nie wiem gdzie szukać czego ? Skrzynek których nie ma ? Heh śmieszny jesteś ^^
@edit
A i jeszcze jedno, skąd info że po wypłacie 30 minut BTC do nas idą ? Bo z tego co widzę nigdy na serwerze nie byłeś ...
Wypłaty instant z automatu, skoro nic o tym nie wiesz to lepiej się nie rozpisuj.
Przedstaw mi dowody Twej wypłaty bo jak tyle piszesz to zapewne jakąś dostałeś ..