Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno przedmiotów np z chin - ebay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Kupno przedmiotów np z chin - ebay (/Temat-Kupno-przedmiotow-np-z-chin-ebay-80140)

Strony: 1 2


RE: Kupno przedmiotów np z chin - ebay - allo2 - 25-11-2013 16:26

Allegro zalane jest panelami i innymi rzeczami i czesto w cenach podobnych do tych z ebaya.

Jak zaczniesz ściągać więcej paczek przyczepi się US.
Jak będzieszmiał większą ilość rzeczy w paczce przyczepi się US.
jak bediesz mial podrobki, przyczepi się nie tylko US.


RE: Kupno przedmiotów np z chin - ebay - asiorek - 26-11-2013 15:43

Super że allegro jest zalane panelami. Ale chodzi mi o cło , do jakiej kwoty nie musze się martwić o żadne opłaty. Chciałem sobie zamówić z 2 etui na l9. Wysyłka darmowa, a koszt nie przekracza 60 $
I chce poporstu się upewnić, czy jak zaplace paypalem nie będę musiał miec przy odbiorze jakiś hajsów za cło etc..


RE: Kupno przedmiotów np z chin - ebay - allo2 - 26-11-2013 16:05

Tego nie wiadomo. Jak zatrzymają paczkę zza granicy.chcą dowód wpłaty. Jak wyslesz im poniżej jakieś tam kwoty to puszczą. Ale jak sciagasz oryginalny przedmiot, którego wartość wynosi 500zl, a ty podasz fakturę na 100zl, sprawdzą oryginalność i kolorowo nie będzie.


RE: Kupno przedmiotów np z chin - ebay - asiorek - 26-11-2013 18:27

no ale chyba o takie euti ok 10 zł to chyba ąz tak biało czarno nie bedzie? Big Grin


RE: Kupno przedmiotów np z chin - ebay - ICanTrollU - 26-11-2013 20:03

nie, dużo razy już zamawiałem takie rzeczy.


RE: Kupno przedmiotów np z chin - ebay - allo2 - 26-11-2013 21:13

Możesz spokojnie zamawiać, takiej małej i lekkiej paczki nie zatrzymają