Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
WilliamHill - Tip Advisor - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek:
Poradnik
WilliamHill - Tip Advisor (/Temat-WilliamHill-Tip-Advisor-80108)



WilliamHill - Tip Advisor - Xullrae - 16-11-2013 15:44

Tak więc dziś korzystając z laptopa zamiast komputera, zauważyłem na WilliamHillu taką funkcję jak Tip Advisor, o dziwo, jest tylko w angielskiej wersji, a w polskiej go nie ma, przez co stwierdziłem że zrobię o tej funkcji mały poradnik.


[Obrazek: ykxe.png]
1. Oczywiście funkcja jest dostępna w angielskiej wersji.
2. Zaczynamy od wejścia w zakładkę "Tips", następnie "Browse What's Hot".
3. Tutaj możemy edytować swój profil.
[Obrazek: 3i1k.png]
4. Widzimy również ile osób obserwujemy, ile osób nas obserwuje, oraz ile "tipów" własnych mamy aktywny na ten moment.
[Obrazek: 9f8p.png]
5. Następnie mamy różne zakładki. Angielski nie jest tu zbyt skomplikowany.
6. Pod tymi zakładkami mamy najczęściej typowane zakłady po lewej, oraz najnowsze typy różnych osób.
[Obrazek: ykpr.png]
7. Teraz najważniejsza część, czyli najczęściej obserwowani i Ci którzy najwięcej wygrali. Zakłady ta według mnie jest najbardziej przydatna.

Czas na to pytanie, jak długo owy tip advisor istnieje? Bo przyznam szczerze że po ostatniej zmianie obserwowanie zakładów live na gorsze, to ta funkcja wygląda na przydatną, dzięki czemu będziemy mogli się nauczyć trochę, w różnych dziedzinach.