Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DoGry.pl - Pytaj i odpowiadaj, wrzucaj screenshoty, graj w gry! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DoGry.pl - Pytaj i odpowiadaj, wrzucaj screenshoty, graj w gry! (/Temat-DoGry-pl-Pytaj-i-odpowiadaj-wrzucaj-screenshoty-graj-w-gry-80057)



DoGry.pl - Pytaj i odpowiadaj, wrzucaj screenshoty, graj w gry! - Mrbartas - 15-11-2013 20:37

Witajcie.
Zauważyłem że jest już jeden temat o serwise dogry.pl (http://zarabiam.com/Temat-dogry-pl-darmowe-boosty-do-gier-77932) jednak jest on bardzo ubogi, skąpy i tak dalej.

Zacznijmy więc od początku:
DoGry.pl to serwis w którym zarobione punkty (jak zdobywać punkty niżej) zamieniamy na nagrody w grach, np. 1999 punktów możemy zamienić na 840 Riot Pointsów w League of Legends (20zł) bądź 1999 pkt. na 3k/4,550k boostów z NFS World, mamy wiele gier więc też wiele możliwości.

Zdobywanie punktów jest dziecinnie proste, mamy kilka sposobów:
1. Pytania i odpowiedzi
Za każde zadane pytanie lub napisanie odpowiedzi dostajemy 5 punktów. Punkty otrzymujemy po 48h (po akceptacji - akceptacja tylko w dniach roboczych). Jeśli piszemy z sensem, nie spamujemy pytaniami a nasze odpowiedzi rozwijamy to nasza aktywność zostanie zaakceptowana. Pytania i odpowiedzi to chyba najlepsza forma zdobywania punktów, szybko, prosto i dużo. Trzeba pamiętać by nie spamować bo dostaniemy blokadę na 30 odpowiedzi dziennie.

2. Wrzucanie screenshotów z gier
Za każdy wrzucony screenshot z gry (maks 10 dziennie) otrzymujemy 5 punktów. Warunkiem akceptacji screenshota jest to by screenshot był nasz, nie skopiowany z innej strony itp. Akceptacja trwa do 48h.

3. Polecanie serwisu
Za każdego poleconego użytkownika który zdobędzie 300 punktów otrzymujemy 100 pkt. a polecony na start otrzymuje 30pkt.

4. Zadania poboczne
Możemy wykonywać "zadania poboczne" czyli np. rejestracja w grach przeglądarkowych i dobijanie do jakiegoś poziomu za 100-200 pkt., rejestracja w grach mmo za 400 pkt., wypełnianie ankiet i tak dalej.

Około 100 punktów zyskamy za uzupełnieniu profilu, np. dodanie "motta", zmiana stałego loginu, połączenie konta z FB itp.

WIARYGODNOŚĆ:

Jeżeli przydał się Wam ten post, po prostu zarejestrujcie się z mojego linka: dogry.pl Lol Otrzymacie gratis 30pkt na start z tego linka Lol

BEZ reflinka i bez 30pkt gratis: http://dogry.pl

ps. zdaje sobie sprawę że temat chaotycznie napisany, więc w wolnych chwilach będę go poprawiał


RE: DoGry.pl - Pytaj i odpowiadaj, wrzucaj screenshoty, graj w gry! - *JackDaniels* - 15-11-2013 21:10

brak postów na refa + dubel


RE: DoGry.pl - Pytaj i odpowiadaj, wrzucaj screenshoty, graj w gry! - Mrbartas - 15-11-2013 21:41

(15-11-2013 21:10)*JackDaniels* napisał(a):  brak postów na refa + dubel

Witaj, czy mógłbyś mnie nakierować na regulamin, szukam po słowach kluczowych jednak nie mogę znaleźć.

Dubel, nie dubel, na pewno lepszy temat niż starszy (dokładnie opisane i dowód wypłaty).


RE: DoGry.pl - Pytaj i odpowiadaj, wrzucaj screenshoty, graj w gry! - milosz998 - 15-11-2013 21:55

Dostałem od nich rp Tongue


DoGry.pl - Pytaj i odpowiadaj, wrzucaj screenshoty, graj w gry! - yazir - 15-11-2013 22:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.