Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwie oferty związane z fanpage'ami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dwie oferty związane z fanpage'ami (/Temat-Dwie-oferty-zwiazane-z-fanpage-ami-80035)



Dwie oferty związane z fanpage'ami - sawincjusz - 15-11-2013 16:21

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage
2.Opis przedmiotu : Kupię fanpejdże TYLKO z fanami zebranymi naturalnie, posiadające normalną ilość lajków i komentarzy. (Nie piszcie do mnie, jeśli macie fp z 20000 fanów i brakiem jakiejkolwiek aktywności pod postami).
3.Kontakt : pw
4.Cena : do ustalenia
5.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, wpłata na konto


1.Nazwa przedmiotu : Reklamę na fanpage'ach i stronach internetowych
2.Opis przedmiotu : Zareklamuję mojego bloga na Twoim fanpage'u, lbogu lub stronie internetowej. Mój blog jest o tematyce uniwersalnej - głównie lifestyle. Jeśli masz porządnego fanpage'a lub stronkę to nie wykluczam całej kampanii Smile
3.Kontakt : pw
4.Cena : również do ustalenia
5.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, wpłata na konto

Pozdrawiam Smile


RE: Dwie oferty związane z fanpage'ami - Hrustus - 15-11-2013 17:00

Mam na sprzedanie fanpage 20 600 ( fani naturalni )


RE: Dwie oferty związane z fanpage'ami - gramyrap - 16-11-2013 10:10

Mogę zaoferować reklamę na moim fanpage ilość fanów 18.840 ale bardzo dobrze rozwinięty tematyka muzyka trochę do rapu wyszególniony więc idealny pod reklamę bloga posty niektóre osiągają 5000 zasięgu jak jesteś zainteresowany to napiszę link w wiadomości


Dwie oferty związane z fanpage'ami - surfer0700 - 22-01-2014 03:49

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.