Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wiesz o Tradedoubler - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Co wiesz o Tradedoubler (/Temat-Co-wiesz-o-Tradedoubler-80027)

Strony: 1 2


RE: Program Tradedoubler - Bobi2k17 - 08-04-2020 14:57

Potrzebuje pomocy otóż mam tam troche kasy zarobione, ale w płatnościach mam jakiś błąd tutaj screen platności, jestem osobą fizyczną i nie prowadzę firmy a oni wymagają od mnie nipu...


RE: Program Tradedoubler - Fejster - 08-04-2020 20:29

@[Bobi2k17] na PW masz mój mail. Podeślij mi ten screen bo nie wiem dlaczego nie mogę otworzyć.

Jak zakładałem tam konto to NIP pozostawiłem pusty.


RE: Program Tradedoubler - Morwa - 18-05-2020 11:27

Niedawno założyłem tu konto, jest zatwierdzone i chyba nie pokazuje mi wszystkich programów. Jak wchodzę w "Wyszukaj programy" to pokazuje mi niecałe 150 wyników, z czego wpisuje kilka programów które są pokazane na ich głównej stronie i mi nie może ich znaleźć. Czy tylko ja tak mam? Czy może muszę jeszcze coś zweryfikować?


RE: Program Tradedoubler - rachman - 18-05-2020 13:33

Raczej mają nieaktualne opisy na www. Nie sposób nadążyć bo programy przychodzą i odchodzą Wink


RE: Program Tradedoubler - Morwa - 18-05-2020 14:29

(18-05-2020 13:33)rachman napisał(a):  Raczej mają nieaktualne opisy na www. Nie sposób nadążyć bo programy przychodzą i odchodzą Wink

Kurde... Dla niektórych założyłem tam konto i ich nie ma. A może masz tam konto i mógłbyś sprawdzić ile Ci się wyświetla?


RE: Program Tradedoubler - rachman - 18-05-2020 19:24

Jak siąde do komputera to sprawdze bo coś na fonie nie mogę się zalogować. Chyba znów hasło zapomniałem.


RE: Program Tradedoubler - Morwa - 18-05-2020 20:04

OK, dzięki


RE: Program Tradedoubler - rachman - 18-05-2020 20:42

155 mi wyświetla w wynikach w nowym panelu. W tym wyświetla zakończone i całą resztę.
Na innej stronie 119 programów.
Prawdopodobnie - od kategorii strony którą dodajesz - niektóre programy są ukrywane.