Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wiesz o Tradedoubler - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Co wiesz o Tradedoubler (/Temat-Co-wiesz-o-Tradedoubler-80027)

Strony: 1 2


Co wiesz o Tradedoubler - luidor - 15-11-2013 11:58

Witam
Szukam informacji na temat sieci afilacyjnej Tradedoubler.
Interesuję mnie jak rozliczają uzyskane przychody tzn czy potrzebna jest DG czy też wystawiają jakiś rachunek.
Jak długo trzeba czekać na akceptację strony.
Jak wyglądają rozliczenia z przychodów?
Jak rozliczacie się z US, dokumenty itd.


RE: Co wiesz o Tradedoubler - luidor - 28-11-2013 09:33

Mam nadzieję, że ktoś na tym forum udzieli takich odpowiedzi.


RE: Co wiesz o Tradedoubler - zofia2007 - 05-02-2014 12:26

Sad

brakuje ekspertów

Sad


RE: Co wiesz o Tradedoubler - ololo - 19-02-2014 02:11

Ekspertem bym się nie nazwał, ale z Tradedoublerem współpracuję już długo.

TD jest szwedzki i wygląda na to, że nie bardzo ich interesuje jak rozliczysz się z przychodu we własnym kraju. Wygląda to tak samo jak np. Google Adsense - spółka zarejestrowana w Irlandii. Mając DG wystawiasz fakturę, kopię księgujesz, a oryginał niszczysz/nie drukujesz, nigdzie nie wysyłasz.
Nie mając DG musisz sam wykazać dochód na PIT, oni żadnego dokumentu Ci nie wyślą.

Teoretycznie rozpatrują strony w ciągu 48h, w praktyce bywa bardzo różnie. Z tego co pamiętam raz akceptują Ci stronę przy dodaniu jej w ogóle do TD, a później będziesz przechodził akceptację do każdego programu z osobna, którą przeprowadzają już ludzie z danego programu. Będziesz chciał promować Alsen, to sprawdzi Cię Alsen itp.
Zdarza się, że mam stronę zaakceptowaną/odrzuconą tego samego dnia, czasem decyzja jest po tygodniu.
W TD jest chyba najbardziej restrykcyjne podejście do jakości stron i ich dopasowania do konkretnych PP spośród sieci afilacyjnych, które znam.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w TD.


RE: Co wiesz o Tradedoubler - sylwu - 22-02-2014 12:40

Polecam Tradedoubler, jedna z lepszych afiliacji z jakich korzystam, masa programów, automatyczne miesięczne wypłaty bez umów i rachunków.


RE: Co wiesz o Tradedoubler - krzysiekmat - 23-02-2014 12:20

Potwierdzam dobra sieć tylko trzeba uważać na programy pożyczkowe i raczej ich nie promować bo z ich wypłacalnością i akceptacją przez reklamodawców jest kiepsko oszukują jak mogą.


RE: Co wiesz o Tradedoubler - sylwu - 24-02-2014 15:05

Ja tam właśnie jadę na pożyczkach i nie narzekam. Fakt że walidacja nie powala, choć zależy to od konkretnego programu.


Program Tradedoubler - Bobi2k17 - 30-03-2020 13:14

Witam, działa ktoś w programie partnerskim tradedoubler?


RE: Program Tradedoubler - Fejster - 30-03-2020 17:13

Ja od lat. Szczerze polecam mimo iż ostatnio zaniedbałem trochę.


RE: Program Tradedoubler - trybulski - 31-03-2020 15:31

Od wilelu lat. Polecam! Dobra platforma.