Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Problem z punktami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Problem z punktami (/Temat-Zamkniety-Problem-z-punktami-80)



[Zamknięty]Problem z punktami - ziomek89 - 16-11-2009 17:10

nie wiem jak wy ale je strasznie sie wkurzyłem.
Mam 108 punktów tzn miałem.... wczoraj nie dostałem punktów za logowanie sie ani za odpowiedz na pytanie dzisiaj zalogowałem sie odpowiedziałem ładnie na pytanie a tu co ? dalej 108 punktów mało tego chcac zaprosic znajomego wchodzac na zakładke zaproszenia nagle na moim koncie pojawiło sie piekne 0 punktów i w tym momencie myslałem ze zniszcze monitor.... wiecie cos na ten temat moze uda mi sie jakos odzyskac te punkty ?


RE: Problem z punktami - BeSTeK - 16-11-2009 17:18

Punkty są i nie zniknęły. Ten bug posiada 45% osób zalogowanych na lockerz i w przeciągu dnia myślę, że wszystko wróci do normy Wink Proszę się nie denerowować Smile


RE: Problem z punktami - ziomek89 - 16-11-2009 17:29

ok dzieki za info Big Grin aczkolwiek tych punktów z tych 2 dni mi juz nie naliczy prawda ?


RE: Problem z punktami - BeSTeK - 16-11-2009 17:31

Tzn. jak nie uzupełniłeś dailes to raczej już nich nie odzyskasz ale zawsze możesz napisać do lockerz o zaistniałej sytuacji napewno rozpatrzą to pozytywnie Smile


RE: Problem z punktami - Magnus - 16-11-2009 17:45

bedziesz czekał z 5 dni na odp Tongue


RE: Problem z punktami - BeSTeK - 16-11-2009 17:47

Z pewnoscia tak przy dzisiejszych bugach :/ ale coz trzeba im to wymaczyc... maja multum roboty... dobra konczymy panowie off top Smile


RE: Problem z punktami - Sylwester - 16-11-2009 17:57

Też tak miałem...Wystarczy odświeżyć stronkę lub wejść np. w Ree


RE: Problem z punktami - Magnus - 16-11-2009 17:58

a mi dzis za logowanie nie przyznali ptz tylko za dailies 2 ;/; /Smile


RE: Problem z punktami - Kleszczman - 16-11-2009 18:24

Problem z przyznawanie PTZ to stały wątek więc nie ma sensu zaczynać kolejnego.
Po prostu trzeba odczekać aż skończą update bądź do nich napisać.
Temat zamykam.


[Zamknięty]Problem z punktami - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.