Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Cheterstwo nie popłaca ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Cheterstwo nie popłaca ! (/Temat-Rozwiazane-Cheterstwo-nie-poplaca-8)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


[Rozwiązane]Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 23-10-2009 15:34

Dear Lockerz Member:



We are writing to tell you that your request to redeem Amazon E-Gift Cards UK 50 GBP has been denied, and your invitation PTZ are being set to zero.



In general, we are taking this action because we noticed excessive activity that violates the Lockerz terms and conditions. For security purposes, we are not able to provide you with any additional details about why this decision was made.



We were very liberal in our decision making process. We really gave members the benefit of the doubt wherever we could, and approved anything that was a borderline call. Given that, we are very confident in our denials.



While we considered appeals in our September PTZ Place redemption, this time we are not considering appeals. This decision is final.



As we have said in the past, we believe in second chances, and welcome you back to Lockerz in two weeks. At that time we hope you will rejoin the Lockerz community as a responsible participant willing to comply with our terms and conditions.



Sincerely,



The Lockerz Crew




Powyższa wiadomość otrzymał moj znajomy który mimo iż wygrał karte nie dostał jej jako iż tworzył fake maile (zmiana ip mu nie pomogła) to przestroga dla NOWYCH uczestników !

Pozdrawiam !


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Karpik - 23-10-2009 17:39

Screen potwierdzający tu


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 23-10-2009 23:56

(23-10-2009 17:39)polip231 napisał(a):  Screen potwierdzający tu

o kurde niezla porazka laptopik przepadl, mam nadzieje ze nie Tobie


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - xellos666 - 07-11-2009 18:57

To znaczy że jak moji znajomi wpadną do mnie na impreze i zarejesrują się z mojego komputera na Lokerz.com to system uzna ich za konta fake?? No i jestem ciekawy ile osób może zarejestrować się z jednego numeru IP...Bo ja mam na jednym kompie konto moje i mojej siostry...?


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - LessiPL - 07-11-2009 23:15

jeśli masz zmienne ip to może ci się udać


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - xellos666 - 08-11-2009 02:54

no niestety zminnego IP to nie mam, ale każdy z domowników moze mieć własne konto według tego co piszą (tylko ciekawe jak to sprawdzają)


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 08-11-2009 13:37

(07-11-2009 23:15)LesSi napisał(a):  jeśli masz zmienne ip to może ci się udać

nie do końca - osoba ze zbanowanym kontem w tym temacie zmieniała IP przy każdym nowo stworzonym koncie, bo mimo iż IP się zmienia to zmienia się wyłacznie jego końcówka a reszta jest taka sama.
Jednak przy liczbie 2-3 kont możesz spać spokojnie Smile

Pozdrawiam


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - bialczes - 09-11-2009 21:43

NO to moge wpasc -.-
a to kazdemu tak sprawdzaja??


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 09-11-2009 22:30

(09-11-2009 21:43)bialczes napisał(a):  NO to moge wpasc -.-
a to kazdemu tak sprawdzaja??

tych co wygrają - na pewno :|

duzo masz fejków?


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - jakubixioraczek - 09-11-2009 23:29

A jak z jednego kompa założyłem konto mojej siostry, swoje i jeszcze jedno swoje to mi uznają za oszustwo??