Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? (/Temat-Na-co-zamierzasz-polowac-na-pierwszym-restocku-7999)

Strony: 1 2 3


Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - Grabowkers - 31-05-2010 17:23

Witam!
Chciałbym wiedzieć na jakie nagrody będziecie polować i na jakie będę miał największe szanse Wink
Zakładam że nikogo póki co nie będzie stać na droższe nagrody.

Jeśli umieściłem ankietę w złym dziale, to przepraszam.


RE: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - aqua-chan - 31-05-2010 17:38

Na lockerz się nie udało, to spróbuję tutaj - PSP ^^


RE: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - vesemir - 31-05-2010 17:39

ja raczej pierwszy restock opuszczę, zbieram na iPoda touch`a i szkoda mi trochę punktów na inne rzeczy :] życzę powodzenia tym, którzy szykują się na łowy :]


RE: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - Andre101 - 31-05-2010 19:55

No ja jak większość na PSP. Spora konkurencja będzie.


RE: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - lockerz94_16 - 31-05-2010 20:22

Wszyscy tylko Psp, ale i tak każdy wie swoje. Ja osobiście takowe posiadam i chętnie połaszę się na kolejne (każdy wie z jakim skutkiem Smile ). Oczywiście Pozdrowienia Big Grin


RE: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - BartuS - 31-05-2010 21:32

Ja z 4k starsów będę walczył o wejście na stronę ;d


RE: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - rosa1822 - 31-05-2010 21:37

oczywiście że Xbox 360 bo tylko tego brakuje mi do szczęścia Big Grin choć boję się, że braknie mi kilka tyś. starsów Sad


RE: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - Bolt - 31-05-2010 21:42

ipoda shuffle, choc raczej pada do ps3, bo zamierzam niedlugo ps3 kupic...


RE: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - Akus47 - 31-05-2010 22:12

iPod Nano 16GB - na pierwszy restoc Wink obecnie mam 270 k starsow ale do 10 uzbieram Wink zycze powodzenia. a mam takie pytanko czy restock tego dnai bedzie o okreslonej godzinie np . 12 jak 3/5 userow tego portalu bedzie w szkole/pracy/na wycieczce i bog wie co jeszcze;?=)?


RE: Na co zamierzasz polować na pierwszym restocku? - ledo - 31-05-2010 23:58

Słuchaweczki lub pendrive