Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? (/Temat-Czy-na-stronach-jak-kwejk-da-sie-jeszcze-zarobic-79963)

Strony: 1 2 3


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - JuNiOrSoDa - 18-11-2013 14:24

Albo możesz zrobić coś odmiennego Tongue Np. dodać punktację za aktywność w serwisie

1 punkt za ocenianie innych wstawek
2 punkty za dodanie obrazka
3 punkty za dodanie mema
10 punktów za jednorazowe udostępnienie stronki na fejsie

Później punkty można wymienić na gadżety :] To taki przykład tylko Tongue


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - Serviskr3 - 23-11-2013 14:23

Ja uważam że strony typu kwejk już sie wykorzystały i konkurencja jest tak duża że lepiej sobie odpuścić Smile


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - MartinS - 23-11-2013 16:56

Co za myślenie.. Przykładowo jak już jest już milion blogów pod PPA i miliard linków w sieci z programów PP, mam sobie odpuścić, bo nie zarobie? Wystarczy postarać się i zrobić coś lepszego, chwytliwego. Z każdą rzeczą tak jest. Znacie 'i tak znajdzie się chińczyk, który zrobi to lepiej'?. W tym przypadku Ty bądź tym 'chińczykiem'.


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - Kaspirek - 04-12-2013 09:21

Staraj się a dosiądziesz byka ! Big Grin
Dobry pomysł i jedziesz


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - socialblur - 04-12-2013 11:37

Serwisy z obrazkami maja potencjał, nie muszą być to demoty, mozesz wybrać jakąś inną tematyke niż śmieszne zdjęcia.


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - sylwu - 12-12-2013 17:32

Od dawna myślę nad założeniem takiego serwisu, i nie w celu zarobkowym a zwyczajnie dla własnej satysfakcji. Jeśli ktoś prowadzi podobne serwisy niech się zgłosi na pw, chciałbym pogadać.


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - Restiv - 13-12-2013 23:44

Mała jest szansa,że uda Ci się wybić bo takich stron jest masa


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - BlackElegant - 14-12-2013 16:36

Tego jest masa ; / Więc raczej nie ma szans.


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - Leśniczy - 20-12-2013 22:57

Wiecie jak to mówią: Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da. I on to robi. Otóż na takich stronach da się zarobić, tylko trzeba znaleźć na nie pomysł, zamiast tworzyć kolejną kopię kwejka z ''najlepszymi obrazkami w sieci". Nie mówicie, że się nie da, skoro nie próbowaliście albo próbowaliście i nie potrafiliście. Osobiście mogę się teraz pochwalić, że na stronie typu "imageboard" wyciągałem w ostatnie półtora miesiąca 1100zł, gdyby kieszeń mocno nie zassała to ciągnąłbym ją dalej, ale musiałem sprzedać. Cóż - jak wpadnie mi nowy pomysł, to zacznę od nowa, tylko z większą reklamą, bo już mam na nią kasę.


RE: Czy na stronach "jak" kwejk da się jeszcze zarobić ? - Takaon - 24-12-2013 16:18

(23-11-2013 16:56)MartinS napisał(a):  Co za myślenie.. Przykładowo jak już jest już milion blogów pod PPA i miliard linków w sieci z programów PP, mam sobie odpuścić, bo nie zarobie? Wystarczy postarać się i zrobić coś lepszego, chwytliwego. Z każdą rzeczą tak jest. Znacie 'i tak znajdzie się chińczyk, który zrobi to lepiej'?. W tym przypadku Ty bądź tym 'chińczykiem'.

Zgadzam się z użytkownikiem MartinS to, że jest dużo stron o tej tematyce to nieznaczny, że mu się nie uda !!! Chłopaki trochę Wiary !!!