Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z czego masz frajde ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Z czego masz frajde ? (/Temat-Z-czego-masz-frajde-79960)

Strony: 1 2


Z czego masz frajde ? - Klaudaryna - 14-11-2013 02:50

Co najbardziej cieszy cię w Twoim życiu ? Co uwielbiasz robić, Co sprawia ci największą radość, co pozwala oderwać się od rzeczywistości.


Ja np gram w bilarda regularnie, to mnie uspokaja i koi w pewien sposób, uwielbiam dźwięk uderzanej bili Smile


RE: Z czego masz frajde ? - Nortix - 14-11-2013 19:59

Hmm co mi sprawia radochę
na pewno jazda moim enduro-crossem bo wszelakich wertepach w lesie tzw jazda wyczynowo amatorska.
No i treningi Mixed Martial Art.


RE: Z czego masz frajde ? - Albercik - 16-11-2013 22:30

mam frajde z naśmiewania się z idiotów


RE: Z czego masz frajde ? - Escove - 17-11-2013 12:51

A ja wiem, pewnie treningi, ASG itp.


RE: Z czego masz frajde ? - mirasek123 - 17-11-2013 19:25

poker/piłka nożna


RE: Z czego masz frajde ? - m4zi - 18-11-2013 16:21

z oglądania polskiej reprezentacji

(17-11-2013 19:25)mirasek123 napisał(a):  poker/piłka nożna

dobry zestaw, pokerek fajna sprawa


RE: Z czego masz frajde ? - Zavrani - 22-11-2013 16:48

koszykowka/imprezy


RE: Z czego masz frajde ? - Nicktim - 22-11-2013 17:51

Zarabianie/Produkcja Muzyki


RE: Z czego masz frajde ? - mikucki25 - 26-11-2013 14:36

Z pedałów w rurakach i metali Smile


RE: Z czego masz frajde ? - AnnaKa - 02-12-2013 08:37

O nosze rurki to jestem peda**em , ja się cieszę z vixy . Dla tych co nie wiedza co to vixa.
Vixa jest to stan emocjonalny (Euforia) uzyskana dzieki pracy na 'podzespołach' połaczona ze słuchaniem muzyki. Chociazby takiej jak moj utwor Biggy see Xs Project Cocaina . Jest to przykład jak sie lubie czasem bawic . Nie robie tego regularnie ale przychodzi lato i tak 10 dni non stop jazdy w ekipie. Odreagowanie calego roku. Czyli wsiadamy w BMW jedziemy z poznania nad morze gdzies , w tym roku bylo to Darłowo , wczesniej sie obkupilismy.. W Alkohole i inne bajery. A tam bylo juz ostro. 10 dni Insomnia... Zreszta ... Pomyslicie ze jestem jakims wiesniakiem ze slucham 'Techno - Manieczek' ale to calkiem inna zabawa.
Osoby ponizej 18 roku zycia nie powinny tego byly czytac.