Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy istnieja w Polsce "Internet Marketing Gurus" ktorzy ucza jak zarabiac w sieci? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy istnieja w Polsce "Internet Marketing Gurus" ktorzy ucza jak zarabiac w sieci? (/Temat-Czy-istnieja-w-Polsce-Internet-Marketing-Gurus-ktorzy-ucza-jak-zarabiac-w-sieci-79958)



Czy istnieja w Polsce "Internet Marketing Gurus" ktorzy ucza jak zarabiac w sieci? - ozonel - 13-11-2013 22:53

Jest wiele osob na roznych forach ktore daja innym rady jak zarabiac pieniadze w sieci a sami zarabiaja grosze. W jezyku angielskim jest wielu nauczycieli ktorzy ucza innych. Ale co jesli ja nie mowie po angielsku? Czy w polsce jest jakis Guru ktory zarabja USD$10,000 i wiecej kazdego miesiaca? Czy ktos tego tutaj uczy?


RE: Czy istnieja w Polsce "Internet Marketing Gurus" ktorzy ucza jak zarabiac w sieci? - KerPwn - 13-11-2013 23:15

Polska to Polska ... musisz się sam nauczyć, większość osób które taki zyski mają to pewnie własny pomysł na coś i wątpię by chciał go oddać. Po za tym po co ma to robić ? Jaki ma to ma dla niego sens ? Skoro może zarabiać ile zarabia, a jeżeli to jest jego pomysł to pewnie "ref" mu nic nie da.


RE: Czy istnieja w Polsce "Internet Marketing Gurus" ktorzy ucza jak zarabiac w sieci? - Killer - 13-11-2013 23:17

Pewnie że są, ja jestem tego przykładem, ale nikt Cie uczyć nie będzie do wszystkiego musisz dojść sam, forum daje Ci szereg możliwość by rozpocząć taką przygodę.


Czy istnieja w Polsce "Internet Marketing Gurus" ktorzy ucza jak zarabiac w sieci? - Killer - 13-11-2013 23:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.