Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit (/Temat-Paypal-Limit-Platnosci-Roczny-limit-79924)

Strony: 1 2 3


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - marcel_kk - 13-11-2013 16:57

(13-11-2013 15:13)Prizers napisał(a):  dzieki wszystkim za odpowiedz , temat do zamkniecia Smile

Miesiąc temu przerabiałem temat. Jeszcze pozostaje jedna ważna kwestia, oprócz dowodu musisz wysłać scan jakiegoś ostatniego rachunku np. za energie, telefon, gaz itp.
Dla nich najważniejsze jest aby na tych dwóch dokumentach i danych podczas zakładania konta zgadzały się: imie, nazwisko i adres.
Wysłałem scany i zadzwoniłem i zadzwoniłem na infolinie, wcześniej trzeba podaś nr zgłoszenia, sprawa załatwiona od ręki.


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - Traw3k - 14-11-2013 18:17

(13-11-2013 15:03)wielkiTHOR napisał(a):  
(13-11-2013 14:57)Prizers napisał(a):  uwazasz ze podanie dowodu osobistego jest bezpieczne na paypal?

a gdy w banku podając dowód by założyć konto, otrzymać kredyt według ciebie jest czymś niebezpiecznym ???
paypal jest bankiem i obowiązują go przepisy bankowe
muszą zweryfikować, że osoba posiadacz konta żyje i istnieje i do tego potrzebny jest dowód plus wedle przepisów europejskich do takich weryfikacji służy jeszcze wyciąg z konta bankowego, karty kredytowej lub też rachunek za gaz, prąd czy telefon

"(...) rachunki PayPal nie są rachunkami bankowymi. Nie podlegają zatem obowiązkowi składania stosownych sprawozdań w Narodowym Banku Polskim jak zagraniczne rachunki bankowe. Nie ma przy tym znaczenia, że PayPal prowadzony jest przez bank w Luksemburgu – konta PayPal to nie usługa rachunku bankowego."

Źródło: klik

Polecam przeczytać cały artykuł. Smile


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - dondoonsie - 01-07-2014 13:28

Mam problem. Moje konto jest zablokowane i mam na nim 800 zł. Przekroczyłem roczny limit 9600 zł.

Limit odnawia się 25 lipca2014

Czy jak poczekam te 25 dni to b3dę mógł wylłacić lub wysłać kase?

Nie mam jak im wysłać dokumentów dowód juz posłalem ale nie mogę wysłać tego drugiego dokumentu.

Proszę o pomoc co robić


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - Qwik - 01-07-2014 13:30

Po 25 lipca pewnie będziesz mógł wysłać pieniądze.

Do weryfikacji potrzebne są 2 dokumenty wiec na próżno wysłałeś ten skan dowodu.


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - dondoonsie - 01-07-2014 13:52

Eee to git. 25 dni mogę poczekać


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - marcel_kk - 01-07-2014 14:30

Nie masz rachunku za telefon ?
Honorują także wyciąg z konta bankowego.


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - dondoonsie - 01-07-2014 15:27

(01-07-2014 14:30)marcel_kk napisał(a):  Nie masz rachunku za telefon ?
Honorują także wyciąg z konta bankowego.

Nie mam konta bankowego.

Telefon na kartę

Nie płacę za prąd, gaz, wodę itp.


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - xardas1020 - 01-07-2014 15:31

(01-07-2014 15:27)dondoonsie napisał(a):  
(01-07-2014 14:30)marcel_kk napisał(a):  Nie masz rachunku za telefon ?
Honorują także wyciąg z konta bankowego.

Nie mam konta bankowego.

Telefon na kartę

Nie płacę za prąd, gaz, wodę itp.

mieć konto to żaden problemTongue
zweryfikujesz paypal, usuniesz limit, oraz posiadając konto bankowe zyskasz dostęp do środków z własnego pp po wypłaceniu ich na własny rachunek bankowy

same plusy


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - dondoonsie - 01-07-2014 16:03

(01-07-2014 15:31)xardas1020 napisał(a):  
(01-07-2014 15:27)dondoonsie napisał(a):  
(01-07-2014 14:30)marcel_kk napisał(a):  Nie masz rachunku za telefon ?
Honorują także wyciąg z konta bankowego.

Nie mam konta bankowego.

Telefon na kartę

Nie płacę za prąd, gaz, wodę itp.

mieć konto to żaden problemTongue
zweryfikujesz paypal, usuniesz limit, oraz posiadając konto bankowe zyskasz dostęp do środków z własnego pp po wypłaceniu ich na własny rachunek bankowy

same plusy

Paypal mam zweryfikowany, konto podpięte, tylko konto nie moje . Tutaj chodzi tylko o ten limit roczny 9600zł


RE: Paypal - Limit Płatności - Roczny limit - marcel_kk - 01-07-2014 16:23

Pozostało czekać do magicznej daty odmrożenia środków.