Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! (/Temat-ClickBack-Klikniecia-Lubie-to-wymieniaj-na-nagrody-79913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - MistrzuSysi - 01-12-2014 17:28

działa dalej ta stronka?


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - aero2 - 01-12-2014 17:40

Tak.


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Zordi - 14-03-2015 17:30

aktualne to jest? Bo chciałem założyć konto i pisze "Forumularz niepoprawny"


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - vercom - 31-03-2015 15:32

Tak działa
(14-03-2015 17:30)Zordi napisał(a):  aktualne to jest? Bo chciałem założyć konto i pisze "Forumularz niepoprawny"



RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - DavidBDG - 17-05-2015 23:53

Witam.
Czy serwis nadal działa ?
Pytam ponieważ nie mogę połączyć swojego konta na fb smutny.
Otóż loguję się na swoje konto na stronie http://www.likeplus.eu/ za pomocą nicku i hasła, przechodzę do zakładki "Zdobywaj punkty" potem "Zdobywaj punkty lubie to, loguję się na swoje konto na fb i wyskakuje (LikePlus otrzyma następujące informacje: Twoje Twój profil publiczny i adres e-mail.
Edycja dodanych przez Ciebie informacji

Ta opcja uniemożliwia aplikacji publikowanie postów na Facebooku.), klikam ok i wyskakuje mi błąd na stronie like plus. A o to błąd (Błąd
Próbujesz zintegrować konto w serwisie LikePlus z kontem w serwisie Facebook, które jest już zarejestrowane w systemie. Zmień konto na Facebooku i spróbuj ponownie.)

A właśnie chodzi o to że nie rejestrowałem tego konta fb.....

Może ktoś mi pomóc na ten temat ?
Będę bardzo wdzięczny Smile


Pozdrawiam !! Big Grin


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - zalsers96 - 21-05-2015 18:29

mi nie dziala


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Marakuja - 12-08-2015 12:19

Nie mogę zweryfikować konta, mimo tego że mam na fb 200+ znajomych.