Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! (/Temat-ClickBack-Klikniecia-Lubie-to-wymieniaj-na-nagrody-79913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Arivi - 14-11-2013 15:48

Ja mam tym czasową blokadę bo za dużo like naciskałem lecz dziwne bo na innych tego typu stronach nie dostawałem za takie coś blokady.
PS Jeżeli znacie inne strony tego typu gdzie można wrzucić własne zadania za punkty to poinformujcie mnie na pw.


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - asiorek - 14-11-2013 17:28

a ja mam taki błąd
Cytat:Nie możesz opublikować tego postu, ponieważ zawiera zablokowany link: The content you're trying to share includes a link that our security systems detected to be unsafe:Body of an error/warning message. Title is: You can't post this because it has a blocked linkPlease remove this link to continue.



RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - bolo9797 - 14-11-2013 17:36

Jaki blad.?? Po polsku masz napisan ze twoj link ktory wklejasz jest zablokowany...


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - asiorek - 14-11-2013 18:41

właśnie nie wklejam, tylko chce kliknąc like na stronie like plus i mi takie coś wyskakuje czasem,


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Hiuston - 14-11-2013 19:35

@up Ja też tak mam po prostu pomijasz stronę przy której występuje taki błąd i lajkujesz dalej. Wink


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Hiuston - 18-11-2013 17:53

Przyszła mi dzisiaj już myszka, więc wysyłają. Teraz czekam na mp3 & słuchawki Smile


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Fiku - 18-12-2013 19:01

Jest jakas ustalona data zmiany nagrod ? Bo widzialem wczoraj myszke a dzisiaj juz jej nie ma, pare rzeczy tez sie pojawilo ;>


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - lodzik496 - 29-12-2013 02:18

-24 punkty LOL


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - musicfan - 29-12-2013 21:33

punkty są zerowane każdego dnia jak nie zamówię nagrody czy jak? następnego dnia znowu będę miał 0 punktów i znów trzeba klikać te 3200 pkt na tą nagrodę?


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - aero2 - 29-12-2013 22:09

1. Jeśli nie zamówisz punkty zostają i nie są już liczone do nagrody.
2. Trzeba od nowa zmieścić się w 24h wy klikać i zamówić nagrodę wtedy też tracisz zdobyte punkty w tym dniu.