Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Serwisy z Nagrodami, Konkursy Internetowe (/Forum-Serwisy-z-Nagrodami-Konkursy-Internetowe-42)
+--- Dział: Dyskusja o serwisach z nagrodami (/Forum-Dyskusja-o-serwisach-z-nagrodami-255)
+--- Wątek: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! (/Temat-ClickBack-Klikniecia-Lubie-to-wymieniaj-na-nagrody-79913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - bolo9797 - 14-11-2013 07:28

Pewnie nowe konto i non stop klikales .. Facebook strasznie teraz na to napiera...


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Locus - 14-11-2013 07:32

ciągle klikałem i pisze, ze konto nie istenieje


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - bolo9797 - 14-11-2013 07:34

Bo bana dostales ..
Czyli tylko z jednego dnia moge wymienic pkt na nagrody ..??
Troche lipa bo watpie zeby konto nie dostalo bana przy 1k klikach w ciagu jednego dnia ..


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Locus - 14-11-2013 07:35

kurcze moji znajomi przepadli!


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - aero2 - 14-11-2013 09:27

Tak tylko z jednego dnia możesz wymienić.

Też wczoraj zbierałem na fake koncie Facebook i miałem nie całe 600 punktów i blokada czynności na 30 dni nastąpiła, trzeba znów prosić o reset i jechać na nowym koncie Facebook.Sad


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - bolo9797 - 14-11-2013 09:35

Co 1h nabic te 50 + to by ban nie polecial... A jak trzeba codziennie na nowo zbierac to masakra ;/
@Edit
Super jak by zrobili reset co niedziele.. Napisalem juz im ta propozycje , zobaczymy co z tego bedzie.


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - aero2 - 14-11-2013 10:30

No co niedziele było by najlepiej, też napisze w tej sprawie.

Przez tydzień to by się dużo tysięcy punktów uzbierało, nawet jak facebook da blokadę to reset i od nowa zbieramy kliknięcia.Smile


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - bolo9797 - 14-11-2013 10:45

Hah.. Chce sprawdzic czy odpisali w frajerzy moj post usuneli..


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - aero2 - 14-11-2013 10:58

Teraz napisałem po tobie, ciekawe co odpiszą.Lol


RE: ClickBack - Kliknięcia Lubię to! wymieniaj na nagrody! - Hiuston - 14-11-2013 11:40

Ja robiłem ponad 1200-1600+ kliknięć dziennie i nie dostawałem blokady (tylko strony mi się do klikania skończyły Big Grin ) Zamówiłem myszkę która idzie dość długo (ale myślę że to przez święta & dni wolne), dzisiaj jeszcze status zmieniły słuchawki douszne i mini odtwarzacz mp3 (zamówione 6-7 listopada). Lol

@edit ogólnie mam jeszcze 2x konto na likeplus z fake kontami(bez weryfikacji) i ja mam blokady klikania od 160 kliknięć tylko na około godzinę a nie na 30 dni jak wy :O

@2edit dziennie resetują się tylko kliknięcia punkty zostają Wink