Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Premium SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Premium SMS (/Temat-Premium-SMS-79888)



Premium SMS - siwrus1231 - 12-11-2013 20:06

Witam. Nie wiem czy to dobry dział.

Chciałbym zapytać czy znacie może jakąś stronkę, na której rejestrujesz się, masz do wyboru SMS premium o różnych kwotach i możesz od razu działać? Tzn. na np. Dotpay trzeba podać stronkę, na której ma się znajdować SMS premium... Trzeba jeszcze spełnić warunki regulaminu itd...

Pamiętam, że kiedyś zarejestrowałem się na jakiejś stronce no i od razu mogłem działać, podając treść i numer sms'a, ktoś wysyła no i mam kaske, bez żadnych akceptacji itd...


RE: Premium SMS - karatorq - 12-11-2013 20:43

Możesz na profitsms.pl ,- jednak średnio polecam.

Dotpay- polecam. Nie musisz mieć chyba strony - musisz podać o co chodzi, możesz nawet dać link do allegro czy czegoś. Ja tak startowałem u nich, jednak mam już strony i podałem do umowy


RE: Premium SMS - siwrus1231 - 12-11-2013 20:45

A co jeśli chodzi o konkurs? A dokładnie loterię... Dużo teraz o tym czytałem, nie da się jakoś ominąć tego zezwolenia od ministra finansów?


RE: Premium SMS - prololex - 25-11-2013 21:12

Jeśli organizujesz konkurs unikasz słowa loteria i wtedy możesz działać , ale mało kto tego przestrzega Smile