Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ludzie pobierają a kasy nie ma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: ludzie pobierają a kasy nie ma (/Temat-ludzie-pobieraja-a-kasy-nie-ma-79881)

Strony: 1 2


ludzie pobierają a kasy nie ma - paw9191 - 12-11-2013 19:00

Mam filmik na youtube z linkiem do pobrania. po pobraniu i wczesniejszym wypełnieniu surwey'a ludzie mają juz plik i pytają mnie masowo o hasło. kasy nie zalicza. jedynie co to ze szwecji po 0,14 dolca. COOO JEST ?


RE: ludzie pobierają a kasy nie ma - MrMystery - 12-11-2013 20:56

Na takie pytanie najczęściej na forum odpowiadają, że jest to próba wyłudzenia pliku bez wypełniania oferty. W twoim przypadku ciężko przyjmować taką hipotezę ponieważ oni plik pobrali i go mają ponieważ pytają o hasło. Zastanawia mnie od ilu dni masz te masowe maile i ile ich jest. Policz to i napisz na forum jak to wygląda u ciebie. Ile dni to trwa. Ponieważ są takie dni że sieci scrubują. Ale nie wiem kiedy WinkI pytanie ile to jest masowo.


RE: ludzie pobierają a kasy nie ma - MixKosa - 12-11-2013 21:52

(12-11-2013 19:00)paw9191 napisał(a):  Mam filmik na youtube z linkiem do pobrania. po pobraniu i wczesniejszym wypełnieniu surwey'a ludzie mają juz plik i pytają mnie masowo o hasło. kasy nie zalicza. jedynie co to ze szwecji po 0,14 dolca. COOO JEST ?

Oni pytają o hasło do pobrania jak by mieli już pobrany to by nie pisali do ciebie.


RE: ludzie pobierają a kasy nie ma - Scoobyx - 12-11-2013 21:56

Leady zlicza poprawnie, czyli to po prostu próba "wyłudzenia" pliku. Spotkałem się już nie raz z podobnymi komentarzami na blogu Wink


RE: ludzie pobierają a kasy nie ma - kompik - 13-11-2013 11:32

Ogólnie powinno paść pytanie: Czy w pobranym pliku masz coś na hasło ?


RE: ludzie pobierają a kasy nie ma - MrMystery - 13-11-2013 12:52

(12-11-2013 21:52)MixKosa napisał(a):  
(12-11-2013 19:00)paw9191 napisał(a):  Mam filmik na youtube z linkiem do pobrania. po pobraniu i wczesniejszym wypełnieniu surwey'a ludzie mają juz plik i pytają mnie masowo o hasło. kasy nie zalicza. jedynie co to ze szwecji po 0,14 dolca. COOO JEST ?

Oni pytają o hasło do pobrania jak by mieli już pobrany to by nie pisali do ciebie.

Po pierwsze skąd możesz wiedzieć o co pytają dokładnie.
Po drugie: Autor tematu napisał, że MAJĄ JUŻ PLIK i pytają o hasło więc pewnie pytają o hasło do pliku bo ma spakowany.
Po trzecie, napisałeś że "jak by mieli już pobrany (plik) to by nie pisali do ciebie (autora temtu Wink)." Jeśli ma plik na hasło to właśnie po pobraniu pliku by do niego pisali z pytaniem o to hasło. Sam mam jeden plik na hasło i choć pobrania wpadają bardzo rzadko bo to słaba nisza to jednak ludzie pytają o hasło do pobranego pliku.


RE: ludzie pobierają a kasy nie ma - MixKosa - 13-11-2013 16:48

(13-11-2013 12:52)MrMystery napisał(a):  
(12-11-2013 21:52)MixKosa napisał(a):  
(12-11-2013 19:00)paw9191 napisał(a):  Mam filmik na youtube z linkiem do pobrania. po pobraniu i wczesniejszym wypełnieniu surwey'a ludzie mają juz plik i pytają mnie masowo o hasło. kasy nie zalicza. jedynie co to ze szwecji po 0,14 dolca. COOO JEST ?

Oni pytają o hasło do pobrania jak by mieli już pobrany to by nie pisali do ciebie.

Po pierwsze skąd możesz wiedzieć o co pytają dokładnie.
Po drugie: Autor tematu napisał, że MAJĄ JUŻ PLIK i pytają o hasło więc pewnie pytają o hasło do pliku bo ma spakowany.
Po trzecie, napisałeś że "jak by mieli już pobrany (plik) to by nie pisali do ciebie (autora temtu Wink)." Jeśli ma plik na hasło to właśnie po pobraniu pliku by do niego pisali z pytaniem o to hasło. Sam mam jeden plik na hasło i choć pobrania wpadają bardzo rzadko bo to słaba nisza to jednak ludzie pytają o hasło do pobranego pliku.

Hmm być może zablokował rozpakowanie hasłem no ok, ale nie rozumiem tego po co pisać że pobrali a $ nie ma? jak nie pobrali hasła do rozpakowania to i $ nie ma proste.


RE: ludzie pobierają a kasy nie ma - MrMystery - 13-11-2013 17:27

(13-11-2013 16:48)MixKosa napisał(a):  
(13-11-2013 12:52)MrMystery napisał(a):  
(12-11-2013 21:52)MixKosa napisał(a):  
(12-11-2013 19:00)paw9191 napisał(a):  Mam filmik na youtube z linkiem do pobrania. po pobraniu i wczesniejszym wypełnieniu surwey'a ludzie mają juz plik i pytają mnie masowo o hasło. kasy nie zalicza. jedynie co to ze szwecji po 0,14 dolca. COOO JEST ?

Oni pytają o hasło do pobrania jak by mieli już pobrany to by nie pisali do ciebie.

Po pierwsze skąd możesz wiedzieć o co pytają dokładnie.
Po drugie: Autor tematu napisał, że MAJĄ JUŻ PLIK i pytają o hasło więc pewnie pytają o hasło do pliku bo ma spakowany.
Po trzecie, napisałeś że "jak by mieli już pobrany (plik) to by nie pisali do ciebie (autora temtu Wink)." Jeśli ma plik na hasło to właśnie po pobraniu pliku by do niego pisali z pytaniem o to hasło. Sam mam jeden plik na hasło i choć pobrania wpadają bardzo rzadko bo to słaba nisza to jednak ludzie pytają o hasło do pobranego pliku.

Hmm być może zablokował rozpakowanie hasłem no ok, ale nie rozumiem tego po co pisać że pobrali a $ nie ma? jak nie pobrali hasła do rozpakowania to i $ nie ma proste.
Ty udajesz chyba że nie rozumiesz. On wrzucił plik na hasło do poprania poprzez wypełnienie ankiety. Zablokował plik hasłem i koniec. Ludzie pobierają właściwy plik rar wypełniając ankietę i pytają o hasło. Dlatego założyciel tematu pisze, że pobrali a nie ma $. Teraz rozumiesz ?


RE: ludzie pobierają a kasy nie ma - paw9191 - 13-11-2013 17:44

brawo chociaz ty skumales ocb. reszte pozostawie bez komentarza.


RE: ludzie pobierają a kasy nie ma - damianus627 - 13-11-2013 19:19

Jaką masz pewność że pobrali?