Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 ankiety w jednym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: 2 ankiety w jednym (/Temat-2-ankiety-w-jednym-7987)

Strony: 1 2


2 ankiety w jednym - omisiu - 31-05-2010 13:48

temat bardziej off- topowy ale chciałbym się was zapytać czy jesteście za karą śmierci i jakie jest wasze zdanie na temat karania ludzi którzy zabili w samoobronie


RE: 2 ankiety w jednym - Kilol - 31-05-2010 13:55

Przenosze do działu "Off-Topic".Wink

Co do tematu, to jestem za karą śmierci. Życie za życie.

Co do samoobrony, to nie powinno się karać ludzi, którzy obronili się zabijając. Był podobny przypadek u mnie w mieście. Gościo uczył się Krav Magi (Samoobrony), obronił się przed kimś NIE zabijając go. Jedynie co mu zrobił, to go pobił. Sąd dał mu kare więzienia...


RE: 2 ankiety w jednym - omisiu - 31-05-2010 14:05

Zachęcam do podawania swoich opini


RE: 2 ankiety w jednym - xPietrek - 31-05-2010 14:21

Ja jestem przeciwko karze śmierci. To żadna kara. Zginie i nic z tego nie będzie wiedział, nie będzie cierpiał. A w karze za popełnioną zbrodnię o to chodzi, żeby cierpieć, odpokutować część winy poprzez to. Taki środek wychowawczy Wink
A co do działania w samoobronie to ciężko powiedzieć... Jeśli było zagrożenie życia to kara powinna być łagodniejsza.
Interesowałem się trochę tym tematem, miałem maturę ustną na temat zbrodni i kary :E


RE: 2 ankiety w jednym - omisiu - 31-05-2010 14:40

(31-05-2010 14:21)xPietrek napisał(a):  Ja jestem przeciwko karze śmierci. To żadna kara. Zginie i nic z tego nie będzie wiedział, nie będzie cierpiał. A w karze za popełnioną zbrodnię o to chodzi, żeby cierpieć, odpokutować część winy poprzez to. Taki środek wychowawczy Wink
A co do działania w samoobronie to ciężko powiedzieć... Jeśli było zagrożenie życia to kara powinna być łagodniejsza.
Interesowałem się trochę tym tematem, miałem maturę ustną na temat zbrodni i kary :E

Co do kary śmierci się z tobą w pełni nie zgodzę. My będziemy musieli na niego pracować wyżywić go a on i tak będzie zdeprawowany więc nic sobie z tego nie zrobi. Chyba żeby zrobić obozy pracy dla takich jak oni to wtedy bym się z tobą zgodził resocjalizacja przez pracę ale tak to w żadnym wypadkuSmile


RE: 2 ankiety w jednym - Kilol - 31-05-2010 14:52

Mówice tutaj oczwyiście o karze śmierci dla ludzi, którzy kogoś zabili.Tongue


RE: 2 ankiety w jednym - Xkoniak - 31-05-2010 14:52

Nie i nie.Czemu ma być ktoś karany dlatego że się bronił ^^


RE: 2 ankiety w jednym - omisiu - 31-05-2010 15:05

(31-05-2010 14:52)Kilol napisał(a):  Mówice tutaj oczwyiście o karze śmierci dla ludzi, którzy kogoś zabili.Tongue

Tak ja mówiłem o karze śmierci lub potocznie "kamieniołomach" dla zbrodniarzy, którzy nie szanują ludzkiego życia.

A moje zdanie na temat zabójstwa podczas samoobrony to jest jakaś pomyłka i nie powinno tego być


RE: 2 ankiety w jednym - MareKSG - 31-05-2010 23:44

Skoro ktoś komuś odbiera śmierć, to sam powinien ją ponieść. Natomiast osoba, która w obronie własnej kogoś zabije nie powinna być karana, bo z obecnego prawa wynika, że trzeba dać się zabić, by uniknąć kary...


RE: 2 ankiety w jednym - blackjoe - 01-06-2010 00:22

Ja nie jestem w ogóle za karą śmierci Undecided Najgorszym przestępcą dał bym jakieś roboty przymusowe niech się jeszcze na coś przydadzą Smile