Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik EasySUB są chętni ? :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik EasySUB są chętni ? :) (/Temat-Poradnik-EasySUB-sa-chetni-79843)

Strony: 1 2 3


Poradnik EasySUB są chętni ? :) - pireq - 11-11-2013 21:14

Siemanko,
Wielu z was wie, że zakończyłem zarabianie na ES ze względów prywatnych (ciekawskich zapraszam do domysłów po moich postach)

Jako, że zarobiłem sporo kasy na sms premium w krótkim czasie choć na początku byłem strasznym laikiem a teraz zakończyłem Swoją przygodę postanowiłem, że może wpadnie jeszcze trochę grosza z napisania poradnika do ES. Poradników chciałbym sprzedać maksymalnie 5 sztuk gdyż większa ilość to już znacznie mniejsze zarobki dla reszty kupców, cena nie byłaby kosmiczna i gwarantuje, że szybko się zwróci Smile

Moje pytanie brzmi, Byłby ktoś zainteresowany zakupem a może doradzeniem bez żadnych poradników? Zapraszam PW

Załączam zdjęcie jak wyglądają zarobki przy 1 z wielu nisz które oferuje w poradniki przy dziennej pracy: 30 do 40 minut. Proszę o zwrócenie uwagi na skuteczność. Przy znacznie dłuższej pracy zarobki mogą być olbrzymie.
http://scr.hu/1dzf/wj6r8



[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


@EDIT
Zdjęcie już działa cena to około 50 zł (moim zdaniem to niska cena która może się zwrócić po nawet pierwszych kilku godzinkach)
Pierwszą osobę która dokona zakupu będę prosić o publiczne udzielenie opinii na forum


RE: Poradnik EasySUB są chętni ? :) - Olesuaw - 11-11-2013 21:16

zdjęcia nie widać. i podaj ewentualną cenę


RE: Poradnik EasySUB są chętni ? :) - milly93 - 11-11-2013 21:17

Jaka cena?


RE: Poradnik EasySUB są chętni ? :) - Noker112 - 11-11-2013 21:19

Po pierwsze obrazek nie działa, po drugie kupiłem od pewnego użytkownika forum 'poradnik' za nie mala cene, mialo byc pięknie (wysłał mi screeny ile zarabia, jaka ma stawke) miał mi się zwrócić w dzień, dwa później sam zysk.
Co dostałem ? Link do fotki, facebooka i kilku forów które pękają w szwach od linków es


RE: Poradnik EasySUB są chętni ? :) - daniel42na - 11-11-2013 21:20

Poradniki sprzedajemy w dziale Sprzedam.


RE: Poradnik EasySUB są chętni ? :) - pireq - 11-11-2013 21:21

(11-11-2013 21:19)Noker112 napisał(a):  Po pierwsze obrazek nie działa, po drugie kupiłem od pewnego użytkownika forum 'poradnik' za nie mala cene, mialo byc pięknie (wysłał mi screeny ile zarabia, jaka ma stawke) miał mi się zwrócić w dzień, dwa później sam zysk.
Co dostałem ? Link do fotki, facebooka i kilku forów które pękają w szwach od linków es

A czy ja nim jestem? więc nie porównuj mnie do takich to raz a dwa ja sprzedaje tylko 5 sztuk a nie 50 Wink


RE: Poradnik EasySUB są chętni ? :) - szamus200 - 11-11-2013 21:21

Dodaj sygnature abym miał pewność, że twoje zarobki są pewne a nie skopiowane


RE: Poradnik EasySUB są chętni ? :) - pireq - 11-11-2013 21:22

(11-11-2013 21:20)daniel42na napisał(a):  Poradniki sprzedajemy w dziale Sprzedam.

To nie oferta sprzedaży tylko zapytanie o chętnych Big Grin

(11-11-2013 21:21)szamus200 napisał(a):  Dodaj sygnature abym miał pewność, że twoje zarobki są pewne a nie skopiowane

Tyle mogę pokazać jeśli chodzi o sygnaturkę, ze względu na to że po sygnaturce można odnaleźć ID a po ID miejsca zarobku. Co prawda używałem skracania i maskowania ale to tka gdyby coś.

Zarobki w tydzień a nawet nie na 2 kontach

http://scr.hu/1dzf/9hf8x
http://scr.hu/1dzf/lgzgi


RE: Poradnik EasySUB są chętni ? :) - milly93 - 11-11-2013 21:25

Jeśli cena nie będzie przesadzona to jestem chętna. Tylko czy to, że weźmie je 5 osób nie zniszczy niszy, nie będzie spadku zarobków?


RE: Poradnik EasySUB są chętni ? :) - pireq - 11-11-2013 21:28

(11-11-2013 21:25)milly93 napisał(a):  Jeśli cena nie będzie przesadzona to jestem chętna. Tylko czy to, że weźmie je 5 osób nie zniszczy niszy, nie będzie spadku zarobków?
Zastanawiałem się nad tym właśnie dlatego myślę, że 5 to będzie maksimum lub też zmniejszę do 4 osób. O tym, że poradnik nie jest do odsprzedaży chyba nie muszę pisać bo chyba nikt nie chce niszczenia zarobków.
co do ceny to około 50zł od sztuki
a co do nisz to daje ich kilka i są to przeważnie nisze które przez długi długi czas nie powinny się wypalić i myślę, że kupcy nie będą ze Sobą na nich kolidować