Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z jednym ze skracaczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Problem z jednym ze skracaczy (/Temat-Problem-z-jednym-ze-skracaczy-79823)



Problem z jednym ze skracaczy - szamus200 - 11-11-2013 17:25

Korzystam czasami z skracacza tnij.us i i często jest tak, że jak ktoś wejdzie w link to jest napisane, że wejście jest BEZPOŚREDNIE i wtedy nie zalicza mi wejścia na easysub, dlaczego tak jest?


RE: Problem z jednym ze skracaczy - acrossv13 - 11-11-2013 17:44

Poprostu , zmień skracacz Big Grin

Pozdrawiam


RE: Problem z jednym ze skracaczy - lukax6 - 11-11-2013 18:41

Myślę że najlepszy skracacz to goo.gl


RE: Problem z jednym ze skracaczy - aero2 - 11-11-2013 18:48

Żaden skracacz, tylko własna domena jest najlepsza.


RE: Problem z jednym ze skracaczy - themate0 - 28-11-2013 15:27

Właśnie odkryłem coś ciekawego, jakieś 3 tygodnie temu skracałem sobie lokalizator na tinyurl.pl.

Cały tekst do spamowania miałem zapisany w notatniku, dziś sprawdzam sobie ten skrócony link a tam już nie był mój lokalizator tylko podmieniony.

Tak wiec.. jak skracacie linki i spamujecie nimi długo to czasem wejdzie w niego i sprawdźcie czy na 100% tam jest wasz link Tongue


RE: Problem z jednym ze skracaczy - MarianP - 28-11-2013 15:38

Dokładnie miałem to samo, korzystam dużo z tinyurl.pl i patrze wczoraj i w doładowaniu 2 miałem podmienioną końcówkę na inną, więc ten skracacz wylatuje z mojej listy.


RE: Problem z jednym ze skracaczy - jaro225 - 28-11-2013 15:48

Kto mógłby mi doradzić w sprawie własnej domeny?