Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) (/Temat-Tworzenie-prawdziwych-hackow-z-surfer0700-odc-1-79811)

Strony: 1 2 3


Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - surfer0700 - 11-11-2013 14:56

Informacja:
[Obrazek: 6iuyd2.png]
[PORADNIK] Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1)


I. Wstęp:
Na zarabiam.com jest masa osób, która zarabia na PPA za pomocą fake contentu. Właściwie 90%-95% osób tam zarabiających oferuje fake content, który chcąc nie chcąc powoduje spadek zainteresowania plikami, do pobrania których należy wypełnić ofertę.
Wiele razy pisałem że sam korzystam z real contentu i zarabiam ładne pieniążki i tak było, niestety do czasu... do czasu w którym zmieniłem email i zapomniałem opłacić serwera. Wszystkie blogi, które posiadałem poszły z dymem. Muszę zacząć właściwie od początku, dlatego postanowiłem podzielić się z Wami sposobem na tworzenie prawdziwych hacków.
Co mam na myśli pisząc 'prawdziwych hacków'?
A no to że rzeczywiście będą one modyfikowały wartości w grach PC i online.
Na początek skupię się na grach facebookowych, później przeniosę wszystko na gry PC.
Oczywiście nie do każdej gry będzie to działało, ale na pewno do większej części tych 'top' na facebooku uda się stworzyć taki hack.

[Obrazek: ms1n6s.jpg]

Jeżeli myśleliście że hacki tworzą tylko super pro hackerzy, to byliście w ogromnym błędzie. Bo już za jakiś czas to właśnie Wy będziecie je tworzyli i to bez większego problemu. Zobaczycie że jest to dziecinne proste.
Do kursu będę używał adresu absolutnego i bazowego - wszystko wyjaśnię w kolejnych 'odcinkach'.

Zdecydowałem że cały kurs będzie w formie wideo, tylko ta pierwsza część jest w formie tekstu - zapowiedzi - czegoś co już niebawem tutaj zamieszczę.

Kurs będzie przeznaczony dla osób TOTALNIE zielonych, krok po kroku wyjaśnię każdy proces, także instalacje niezbędnego oprogramowania.
Jestem pewien że każdy sobie z tym poradzi, jeżeli nie to zawsze można zadać pytanie pod odpowiednim odcinkiem.

Postaram się wrzucać wideo w miarę regularnie, jednak nie wiem na ile mi to wyjdzie. Niestety nie wiem również z ilu odcinków będzie składał się cały kurs. Myślę że w 5ciu powinniśmy się zamknąć na gry online + ze 3 na gry PC. To jest takie tymczasowe założenie, zawsze może się ono zmienić.

Dodam jeszcze tylko że tworzenie prawdziwych hacków = więcej pobrań, wiem to ze swojego doświadczenia.
To tyle na początek, jeżeli macie jakieś pytania, proszę zadawajcie je w tym temacie, nie odpowiadam na wiadomości prywatne.


RE: [KURS] Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - tomula06 - 11-11-2013 14:57

surfer genialny jesteś po prostu, dziękuje i czekam na kolejne części poradnika! Wink


RE: [KURS] Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - rayden - 11-11-2013 15:26

Ciekawa inicjatywa Smile Może w końcu sam wezmę się za prawdziwe zarabianie na PPA Smile Powodzenia.


RE: [KURS] Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - Skarpetek - 11-11-2013 15:35

Surfer ty to jesteś ! Pomnik Ci za to wszystko postawimy .Smile


RE: Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - szalonymad - 11-11-2013 16:54

Mniej więcej kiedy można się spodziewać pierwszego poradnika?


RE: Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - Bandaid - 11-11-2013 16:56

No, no surfer, szacuneczek Smile


RE: Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - Mafiozo19990 - 11-11-2013 17:01

No kurde, świetny pomysł! Chwała Ci za dzielenie się tą wiedzą Smile
Czekam z niecierpliwością!


RE: Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - Damkofr - 11-11-2013 17:16

Oo takiego czegos sie tu niespodziewalem. Szacun


RE: Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - Hiuston - 11-11-2013 17:45

To będzie zmieniać wartości podobnie do cheat engine? Big Grin A co do następnych części poradnika ... już się doczekać nie mogę Big Grin


RE: Tworzenie prawdziwych hacków z surfer0700 (odc. 1) - Albercik - 11-11-2013 17:56

surfer - wzór supermoderatora