Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl (/Temat-Zarabiaj-na-fanpage-Advertio-pl-79807)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - advertio - 22-11-2013 11:30

Logowanie przez facebooka, następnie po kolei:

Kup udostępnienia > dodaj do koszyka > przejdź dalej > tutaj należy wpisać treść udostępnienia, maksymalnie 250 znaków, można na przykład wpisać link z krótkim opisem > zapłać - aby opłacić udostępnienie należy postępować zgodnie z instrukcją transferuj.pl, która wyświetli po kliknięciu zapłać i wybraniu swojego banku


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - Haffey - 22-11-2013 17:07

strona była w posiadaniu innej osoby i została sprzedana oraz teraz ktoś ponownie stara sie ją wypromować ,pomysł uważam za bardzo ciekawy.


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - grotaazy - 22-11-2013 22:33

dobry serwis Smile


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - toonwie - 22-11-2013 22:50

muszę skorzystać na swoim Smile jak się nie odezwę to znaczy że wszystko ok Smile


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - fato - 22-11-2013 23:14

jak stronka informuje nas ze mamy posta do udostępnienia?


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - Pablo1979 - 07-12-2013 10:43

Zleciłem reklamę na FP i czekam już 2 dzień zero odzewu ani informacji kiedy zostanie opublikowana ,oczywiście wszystko zostało opłacone .Na stronie nie mogę znaleźć żadnych informacji o kontakcie . Może tutaj ktoś mi powie ile czasu się czeka na udostępnienie wykupionego postu na wybranym FP.


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - TastemanPL - 07-12-2013 20:13

Nie wiem czy pamiętacie był taki sam serwis Fanation. Padł po jakimś miesiącu bo Facebook się do niego doczepił.


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - Pablo1979 - 07-12-2013 20:15

Niestety dałem się zrobić w bambuko kasa zapłacona a post nieopublikowany żadnego kontaktu z obsługą tej strony Angry


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - Bartekk - 08-12-2013 15:36

Poczekamy aż się rozwinie


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - kalutor - 08-12-2013 21:19

Był już podobny serwis, ale długo nie podziałał - Facebook nie zgodził się na tego typu działalność.