Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl (/Temat-Zarabiaj-na-fanpage-Advertio-pl-79807)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - Slight - 16-11-2013 20:51

Serwis ciekawy, trzeba czasu, żeby był atrakcyjniejszy, bo tak patrzę.. to aktywności w stosunku do like nie powalają.. ale sam spróbuję coś tam zdziałać. ;P


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - Por2010 - 16-11-2013 21:23

powinno być od minimum 1000 lajków moim zdaniem


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - advertio - 16-11-2013 21:37

(16-11-2013 13:18)robak96 napisał(a):  Na razie szału jak dla mnie nie mam z ofertami ;|

Serwis Advertio działa od kilku dni.
Na razie jedyne działania reklamowe to temat na tym forum.
Pełna reklama ruszy po skonfigurowaniu serwisu.
W pierwszej fazie będzie nakierowana na zdobycie jak największej liczby fanpage.
Gdy ich liczba przekroczy 700 wtedy dopiero promocję skierujemy w stronę potencjalnych chętnych na wykup udostępnień.


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - Slight - 16-11-2013 22:03

A jaki jest tu zarobek dla serwisu? :>


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - mistrzseo - 16-11-2013 23:49

Sprzedaż miejsca na facebooku jest zabroniona. Na allegro usuwają oferty takie. Jak wy omijacie prawo. Czy jak dodam mojego fanpaga do waszego serwisu to przez przypadek moderatozy facebooka jak wejdą na wasza stronę i zobaczą że sprzedajae to usuna mi konto?


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - FaDX - 17-11-2013 10:29

(16-11-2013 23:49)mistrzseo napisał(a):  Sprzedaż miejsca na facebooku jest zabroniona. Na allegro usuwają oferty takie. Jak wy omijacie prawo. Czy jak dodam mojego fanpaga do waszego serwisu to przez przypadek moderatozy facebooka jak wejdą na wasza stronę i zobaczą że sprzedajae to usuna mi konto?

W kodeksie karnym coś o tym pisze? NIE SONDZE! Jerk

Dodałem za 7zł udostępnienie na fp 50k like jak ktoś chętny.

(16-11-2013 22:03)Slight napisał(a):  A jaki jest tu zarobek dla serwisu? :>

Czytamy na stronie:
"W cenę udostępnienia, należy wliczyć 25% prowizji od sprzedaży."


Moim zdaniem trochę za dużo pobierają. Bo jak ktoś wystawi reklamę za 100zł dostanie tylko 75 Sad


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - advertio - 17-11-2013 11:03

Właściciel fanpage nie ponosi żadnych kosztów związanych z pozyskaniem chętnych na wykup udostępnień. Nic nie traci i nie ryzykuje, może tylko zyskać.
Prowizja dla serwisu jest naliczana tylko i wyłącznie, gdy właściciel fanpage również zarobił, nie ponosząc żadnych kosztów na reklamę.
Wszelkie koszty związane z reklamą i promocją pozostają po stronie Advertio.

Jest to sytuacja jak najbardziej klarowna.

Jeśli chodzi o allegro, tutaj aukcje:
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=reklama+fanpage&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y

Zwróćcie uwagę na ceny i ile osób kupiło udostępnienia.
Jak widać Allegro jakoś za specjalnie nie usuwa tego rodzaju aukcji.


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - naven - 20-11-2013 21:48

udostępniłam na swoim fp wiadomość i co? nic nie przyszło... 0 w portfelu..


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - advertio - 21-11-2013 23:30

(20-11-2013 21:48)naven napisał(a):  udostępniłam na swoim fp wiadomość i co? nic nie przyszło... 0 w portfelu..

Wynagrodzenie naliczane jest tylko za opłacone, pełnowartościowe udostępnienia (minimum 12h na tablicy).
Którego dnia została dokonana transakcja?

Serwis działa od kilku dni, nie jest jeszcze w pełni dopracowany.
Nie wykluczam więc jakiegoś błędu w działaniu.

Proszę podać datę opłacenia i na priv symbol transakcji transferuj.pl


RE: Zarabiaj na fanpage! - Advertio.pl - krrop - 21-11-2013 23:44

A na jakiej zasadzie polega samo udostępnienie? Podajemy zwyczajnie treść posta jakiego chcemy kupić u kogoś na fp? Czy jak to wygląda?