Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostarczyciel treści na fanpage o tematyce śmiesznych obrazków i filmików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dostarczyciel treści na fanpage o tematyce śmiesznych obrazków i filmików (/Temat-Dostarczyciel-tresci-na-fanpage-o-tematyce-smiesznych-obrazkow-i-filmikow-79786)



Dostarczyciel treści na fanpage o tematyce śmiesznych obrazków i filmików - Captain - 11-11-2013 04:43

Oferuje dostarczanie śmiesznych obrazków i filmików znalezionych w necie na fanpejdże o takiej tematyce. Nie musisz poświęcać czasu na przekopywanie internetu w poszukiwaniu czegoś ciekawego na swój fanpejdż. Mogę się tym zająć.
Nie musisz też dawać mi żadnego admina ani twórcy treści na fanpage, nie jest mi potrzebny. Linki do treści mogę ci wysyłać na PW.

Cena to 3gr za jeden obrazek lub filmik. Są to rzeczy w miarę dobre, nie pierwsze lepsze byle co, ale obrazki i filmiki które faktycznie będą (przynajmniej w mojej opinii, bo gusta są różne) zabawne, fajne lub ciekawe.


Zainteresowani pisać na PW. Możliwa stała współpraca.


Dostarczyciel treści na fanpage o tematyce śmiesznych obrazków i filmików - yazir - 29-03-2014 02:41

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.