Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Chomikuj Spambot (sprzedaż wstrzymana) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Chomikuj Spambot (sprzedaż wstrzymana) (/Temat-Sprzedam-Chomikuj-Spambot-sprzedaz-wstrzymana-79774)



[Sprzedam] Chomikuj Spambot (sprzedaż wstrzymana) - szpilmen - 10-11-2013 22:58

1.Nazwa przedmiotu : Chomikuj Spambot
2.Opis przedmiotu :
Funkcje:

Tworzenie kont z losowymi hasłami i nickami
Wyszukiwanie chomików
Spamowanie na PW
Spamowanie w Rozmowach
Spamowanie poprzez Polecanych
Obsługa autocaptcha - Expertdecoders

Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=1jZewz1bUyI

3.Zdjęcia : brak.
4.Kontakt : GG: 4603727; Email:techbyte@g​mail.com
5.Cena : 30
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal


RE: [Sprzedam] Chomikuj Spambot - dawidekch - 14-11-2013 17:48

Siema

Jestem zainteresowany kupnem spambota. Obsługa autocaptcha działa prawidłowo?
Jest możliwość płatności na konto bankowe bo chwilowo na paypalu nie posiadam środków.

Pozdro


RE: [Sprzedam] Chomikuj Spambot - lons - 14-11-2013 19:13

Czy bot jest twój?

Tutaj jest tańszy bot: http://zarabiam.com/Temat-Bot-Chomikuj-pl-Spam-pw-chomikowe-rozmowy-oraz-automatyczne-robienie-listy-78765


RE: [Sprzedam] Chomikuj Spambot - szpilmen - 14-11-2013 19:23

(14-11-2013 17:48)dawidekch napisał(a):  Siema

Jestem zainteresowany kupnem spambota. Obsługa autocaptcha działa prawidłowo?
Jest możliwość płatności na konto bankowe bo chwilowo na paypalu nie posiadam środków.

Pozdro

- Działa prawidłowo.
- Nie ma możliwości

Btw. W sumie przed chwilą pisał do mnie autor bota: "sprzedaż wstrzymana".

(14-11-2013 19:13)lons napisał(a):  Czy bot jest twój?

Tutaj jest tańszy bot: http://zarabiam.com/Temat-Bot-Chomikuj-pl-Spam-pw-chomikowe-rozmowy-oraz-automatyczne-robienie-listy-78765

- I co że tańszy ? Ale gorszy i mało funkcji.
- Nie jestem autorem bota, ja tylko miałem temat napisać (kontakt do autora jest podany w temacie).


RE: [Sprzedam] Chomikuj Spambot (sprzedaż wstrzymana) - bolo9797 - 14-11-2013 20:21

Gorszy to jest ten co ty sprzedajesz..
Nawet listy aktualnych kont nie robi tylko jakies stare gdzie przez kilka msc nikt sie nie logowal..


RE: [Sprzedam] Chomikuj Spambot (sprzedaż wstrzymana) - TechByte - 14-11-2013 22:35

Witam, ja jestem autorem konta i widzę, że się ciekawa dyskusja rozwinęła.
Bolo9797 czy mógłbyś w kilku argumentach przedstawić w czym twój bot jest lepszy, oczywiście oprócz tego, że mój robi liste z "nieaktualnych kont"?

Bo z tego co ja zauważyłem to róznice są takie:
- mój tworzy konta (dzięki zastosowaniu TORa, omijamy blokadę IP)
- podczas spamowania można automatycznie ustawić zmianę konta, dzięki czemu omijamy captche
- możliwość ustawienia osobnej listy chomików dla PW, rozmów, dodawania do polecanych (w twoim wogóle w polecanych nie można spamować)
- możliwość ustawienia zmiany pytania co daną liczbę chomików
- obługę auto captchy przez expertdecoders, dzięki czemu możemy bota zostawić na noc

Nie chce mi się reszty wypisywać, ale jak ktoś bd potrzebował to napisze.

PS1: Mógłby ktoś napisać, wrzucić filmik z działania tego bota? Chciałbym także zobaczyć jego predkość.
PS2: Teraz planuje zrobić dużego update który dużo zmieni, wieć dlatego narazie sprzedaż wstrzymana.


[Sprzedam] Chomikuj Spambot (sprzedaż wstrzymana) - yazir - 03-12-2013 09:16

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.