Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pureincome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pureincome (/Temat-Pureincome-79756)

Strony: 1 2 3


Pureincome - michaloo22 - 10-11-2013 17:37

Witam. Pragnę wam przedstawić Program Pureincome
Można zyskać nawet 1600% z wpłaconych środków (na stronie dostępny jest kalkulator)
Plany inwestycyjne
1-kupujemy Shares, pracuje przez 180 dni. 1.8%-2.3% dni robocze, 0.5%-0.7% weekendy (po tym okresie możemy je sprzedać i zyskać nawet 1600%)
2-Kupujemy Bonds, pracuje również przez 180 dni przy stawkach 1.2%-1.7% dni robocze, 0.5%-0.7% weekendy. Wypłacać możemy gdy tylko osiągniemy minimum do wypłaty.

-Program partnerski 5% z 1 poziomu poleconych, 10% z 2 poziomu poleconych
-Dostępne Porcesory [Obrazek: image.jpg]
-Wypłaty w ciągu 24 godzin
-minimum do wpłaty to 10$

Czysty link https://pureincome.com/
link polecający https://pureincome.com/?ref=32915


RE: Pureincome - KalinekPl - 11-11-2013 12:55

Nie wygląda mi to za profesjonalnie. Szablon widziałem na necie gdzieś podobny.
Do tego procent coś za wysoki. Okres czasu za długi oj oj oj . Sad


RE: Pureincome - damianus627 - 11-11-2013 13:11

Nie sądzę że podziała długo ten program.


RE: Pureincome - KalinekPl - 11-11-2013 14:15

To napewno będzie scam ! Smile Było kilka programów co oferowało duży procent 2-3 dni i znikały. Wole naturalny procent 2-6 %


RE: Pureincome - Jap - 13-11-2013 19:48

kazdy program kiedys się zescami, ale na dzien dzisiejszy Pure Income jest wyplacalny. duzy procent jest oferowany w tym programie w opcji shares. Inwestując w shares przez okres 180 dni nie mozemy wypacic kasy, nasze zarobione pieniądze sa reinwestowane (compouding) stąd te wysokie zarobki po 180 dniach. Pierwsze naliczenie nikogo nie zaskoczy swoją wiekoscią, ale w ostatnim miesiącu ladnie to wygląda.
Drugą opcją jest bonds i tu mozemy wyplacac kazdego dnia zarobione pieniądze, ale zarabiamy o wiele mniejsze procenty.
jestem od czerwca w tym programie i jak do tej pory daje zarobic Smile


RE: Pureincome - Jap - 15-11-2013 20:09

KalinekPL wolisz naturalny procent 2-6% gdzie się doczytales ze Pure Income paci więcej??? radzę Ci zapoznac się bardziej z programem zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury! Poswięc więcej czasu na naike , a pozniej wyrazaj swoje opinie.
Zyczę Ci udanych inwestycji Big Grin


RE: Pureincome - Jap - 20-11-2013 20:16

i kolejna wyplata na koncie. W grudniu spodziewam się wyplaty z pure income shares.


RE: Pureincome - michaloo22 - 20-11-2013 20:23

życzę ci pokaźnej sumki ;D
ja może w grudniu coś tam na próbę wpłacę


RE: Pureincome - Jap - 28-11-2013 21:01

Najlepszy program w tej chwili pod względem, dlugowieczności i wypacalnosci.


RE: Pureincome - RafalG - 29-11-2013 08:33

PureIncome jest póki co chyba najlepszym HYIPem! Przekonałem się do tego programu i działam w nim. Na dzień dzisiejszy jeżeli ktoś chce działać w HYIP to z czystym sumieniem mogę polecić PureIncome! Musi się jednak liczyć z ryzykiem ale ryzyko zawsze jest!