Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fani. Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fani. Facebook (/Temat-Fani-Facebook-79750)



Fani. Facebook - Dianton - 10-11-2013 16:31

1. Czy jeżeli na Fanpage mam 3k fanów to mogę tych fanów sprzedać ? A jeżeli tak to za ile ?

2.Jeśli programem nabije powiedzmy 1k fanów...Mogę ich sprzedać na allegro?


RE: Fani. Facebook - Zły_Szeląg - 10-11-2013 16:44

Cena za 1000 fanów na allegro z reguły oscyluje w granicach 20 zł. Pamiętaj jednak, że żeby sprzedać szybko i skutecznie powinieneś wystawić aukcję w premiowanych więc dolicz sobie 20 zł opłat. Zatem warto sprzedawać co najmniej 5 paczek po 1000 fanów, żeby cena była przyzwoita.

Możesz sprzedać fanpage 3000 fanów jednak zależnie od tematyki i aktywnoci możesz dostać za niego od paru zł do jakiś 100 max Big Grin


RE: Fani. Facebook - cheats - 10-11-2013 18:05

Zależy od tematyki fanpage'a. Jeżeli syf dla gimbazy typu "dupa cyce" no to z reguły kilkanaście złotych za 1000 fanów. Jeżeli fanpage o konkretnej tematyce prowadzony bardzo dobrze, no to wartość takiego fanpage'a można pomnożyć o kilka razy więcej.


RE: Fani. Facebook - poczmail - 10-11-2013 20:20

1. Wydaje mi się, że koledzy wyczerpali już temat. Tongue

2. Jeśli nabijesz ich programem, botem lub systemem wymiany, zaznacz w aukcji, że fani nie są pozyskiwani w naturalny sposób. Aktywność takiego fanpage'a jest zazwyczaj bardzo niska, w zasadzie prawie zerowa, więc nieświadomy klient po zakupie może zażądać zwrotu pieniędzy i wystawić Ci negatywa.


RE: Fani. Facebook - Aroid - 11-11-2013 07:18

mam pytanie moj fanpage posiada 10 tys like z globala i fani stają się dość aktywni Smile mam pytanie w jaki sposób mogę zarabiać przy 50 tyś like jeśli uda mi się w przyszłości ?
Są jakieś zagraniczne firmy przez które zarobie ?
Słyszałem że można zarabiać na reklamach po prawej stronie na fanpage czy to prawda ? a jeśli tak to w jaki sposób.


RE: Fani. Facebook - prezesku - 12-11-2013 15:38

raczej słabo Smile


RE: Fani. Facebook - danielkos83 - 14-01-2014 23:59

myślę, że więcej niż 1gr za fana nie dostaniesz przy tak małym fanpejdżu


RE: Fani. Facebook - sterngre - 20-01-2014 21:28

Z zarabianiem na fanpage jest bardzo cięzko więc lepiej z tego uciekaj albo napisz do mnie na gg 6519513


RE: Fani. Facebook - pull - 23-01-2014 00:21

A ile chcesz za ten fanpage?


Fani. Facebook - Artinesse - 02-03-2018 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.