Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fires co to poster? w filmach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: fires co to poster? w filmach (/Temat-fires-co-to-poster-w-filmach-79744)



fires co to poster? w filmach - edikiu - 10-11-2013 15:30

Witam, po pierwsze nie wiem czy piszę w dobrym dziale wiec w razie czego proszę o przeniesienie. Chciałbym zapytać czym jest poster podczas robienia "linków" w fires, chodzi mi o miejsce do uzupełnienia po oknie dodawaniu tytułu filmu?


RE: fires co to poster? w filmach - Skarpetek - 10-11-2013 15:46

Ja tam daje zawsze zdjęcie z internetu , i to daje tak jakby do tego playera Smile


RE: fires co to poster? w filmach - emsi03 - 26-02-2014 14:26

A z jakiej strony dajesz te zdjęcia? Bo ja dodałem z google to mi wyskoczył błąd i z jakiejś tam jeszcze innej to tak samo..


RE: fires co to poster? w filmach - dev1981 - 26-02-2014 14:41

(26-02-2014 14:26)emsi03 napisał(a):  A z jakiej strony dajesz te zdjęcia? Bo ja dodałem z google to mi wyskoczył błąd i z jakiejś tam jeszcze innej to tak samo..

Mi działa normalnie z google, musisz sprawdzić czy masz na końcu .jpg bo najczęściej pojawia się .html


RE: fires co to poster? w filmach - On2000 - 26-02-2014 15:21

(26-02-2014 14:26)emsi03 napisał(a):  A z jakiej strony dajesz te zdjęcia? Bo ja dodałem z google to mi wyskoczył błąd i z jakiejś tam jeszcze innej to tak samo..

bo pewnie nawet nie dajesz linku do zdjecia tylko do przekierowania z google.


RE: fires co to poster? w filmach - emsi03 - 26-02-2014 16:02

Dzięki za pomoc miałeś racje, i druga sprawa to tytuł nie może zawierać polskich liter.