Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot (/Temat-SBoxBot-SocialsBox-com-BOT-5-15-dzien-AutoPilot-79731)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Hiuston - 13-11-2013 13:53

@up teraz zamiast mychannel.txt jest [email protected] & [email protected]. Wszystko gra tak samo tylko że teraz możemy dodać dwa konta i na początku wybieramy liczbe kont. Smile


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Bazyleusz100 - 13-11-2013 14:16

Nie mogę znaleźć głównego folderu iMacros'a. Mam windows 7. Jednak nie ma folderu imacros w dokumentach. Wogóle jakby go nie było. A jednak w dodatkach firefoxa jest on włączony. Ktoś wie o co chodzi?


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - badii - 13-11-2013 15:55

jakis pomysl, gdy usunalem konto i chcialem dodac nowe (to samo) a tam mi pisze ze 'username is already exist'?
co zrobic w tej sytuacji?

2 pytanie - przy nowych kontach mozna tylko subskrybowac? bo jak widze w ustawieniach konta to mam nieaktywne opcje lajkow i komentarzy, ktos cos poradzi?


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Hiuston - 13-11-2013 16:33

@Up Może masz ustawione lajki i komentarze jako prywatne http://www.youtube.com/account_privacy
"username is already exist" Też tak miałem gdy usunąłem konto chyba musisz poczekać (nie jestem w 100% pewny.)
@2UP Może się nie stworzył? Spróbuj zreinstallować imacrosa jak to nic nie da to zrób folder "iMacros" w dokumentach i tam wklej bota.


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - badii - 13-11-2013 16:37

@up
przy ilu kontach yt da sie wyciagnac te 15$ na dzien?
albo ile ty masz i ile z tego wyciagasz przy ile h wlaczonym komputerze?


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Hiuston - 13-11-2013 16:55

@up Nie wiem przy ilu kontach siedziałem tam tylko 1 dzień z 2 kontami Wink . Ja jak na razie mam inne formy zarobku. Wink


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - mklimczak23 - 17-11-2013 10:32

(13-11-2013 16:55)Hiuston napisał(a):  @up Nie wiem przy ilu kontach siedziałem tam tylko 1 dzień z 2 kontami Wink . Ja jak na razie mam inne formy zarobku. Wink
No to jeśli to takie opłacalne i typowy autopilot, to dlaczego z tego nie korzystasz ? Lol


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Hiuston - 17-11-2013 11:46

Wrzuciłem to dla osób które chcą sobie dorobić kilka $$. Ja na razie mam niezłe nisze i nie potrzebuje takiego bocika. (wcześniej tutaj były stawki większe za lajki itd... Teraz może to i nie jest opłacalne ale zawsze coś. Wink )


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - HomerSimpson - 18-11-2013 14:37

(13-11-2013 16:37)badii napisał(a):  @up
przy ilu kontach yt da sie wyciagnac te 15$ na dzien?
albo ile ty masz i ile z tego wyciagasz przy ile h wlaczonym komputerze?

Nie da się powiedzieć ile dokładnie, to zależy od dnia itd.


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - demoxik - 22-11-2013 07:52

mi ciagle si wylogowuje z konta i loguje ponownie