Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot (/Temat-SBoxBot-SocialsBox-com-BOT-5-15-dzien-AutoPilot-79731)

Strony: 1 2 3 4 5


SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Hiuston - 10-11-2013 13:00

Źródło [znajduje się tutaj aktualny poradnik + program]: KLIK

Poradnik z zagranicznego forum, nie jestem autorem bota, skopiowałem poradnik(nic nie było że nie można) przetłumaczyłem go i dodałem kilka poprawek.

WERSJA BETA

Ref: socialsbox.com/?referral=hiuston
Czysty link: socialsbox.com/

Download:
SBoxBot Najnowsza wersja.
[SIZE=2]SboxBotV0.3.5.2[/SIZE]
Jeśli masz słaby internet:
SboxBotV0.3.5.2.SlowConnection

SBoxBot Poprzednia wersja.
[SIZE=2]SboxBotV0.3.5

Jeśli masz słaby internet:
SboxBotV0.3.5.SlowConnection
[/size]
Jak Zainstalować Bota?:
Będziesz potrzebować:
Firefox
Konto(a) youtube




RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Camaxtle - 10-11-2013 16:36

Skrypt śmiga, reput leci Tongue Zobaczymy czy wypłata jakas siądzie :|


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - jajek - 10-11-2013 17:02

zacina mi się po zalogowaniu do google :/


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - midosinid - 10-11-2013 20:55

dokładnie, też mi sie zacina po zalogowaniu do google :C


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Clovere - 10-11-2013 22:23

Czym to zainstalowac ?

Zainstalowałem ale ciągle w kółko jestem na serwisie google.


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Camaxtle - 10-11-2013 22:59

Też zaczęło ścianać. Wykonuje 2-3 oferty i blok na logowaniu Sad


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - UmCyK - 10-11-2013 23:22

No to naprawdę 5$ Dziennie zarobimy ;/


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - damianus627 - 10-11-2013 23:39

U mnie podziałało przez chwilę, a później zaczęło się to co u osób wyżej.


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - Hiuston - 11-11-2013 15:29

Jeśli ciągle wam się loguje do google to macie coś źle w plikach tekstowych (macie wszystkie loginy podane z SB? Podaliście dobry email głównego konta YT [ten co podaliście w script.js] jako nazwe pliku tekstowego? A i nazwy wpisane w plik tekstowych to NIE http://youtube.pl/nick TYLKO nazwa kanału np. Tamten kanał ma nick Paweł Wójcik lub Lolek to wpisujecie.) Teraz są wielkie zmiany ale mam nadzieję że każdy ogarnie. (wrzuce poradnik jak znajdę.)


RE: SBoxBot - SocialsBox.com BOT. 5 - 15$ / dzień. AutoPilot - voizer - 13-11-2013 11:47

Wszystko działa świetnie dzięki Smile
Ci co mają problem z ciągłym logowaniem do gmail.com niech zmienią nazwę pliku tekstowego "MyChannels.txt" na np. "[email protected]" gdzie ([email protected] wpisz swoją nazwę z gmail.com) i powinno działać.