Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting. pod strone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hosting. pod strone (/Temat-Hosting-pod-strone-79700)

Strony: 1 2


Hosting. pod strone - allah - 09-11-2013 19:18

Witam. Chcialbym sie dowiedziec jaki bylby najlepszy hosting pod strone typu kwejk/demoty itd

najlepiej darmowy

lub bardzo tani (pojemny!!)
Wink

prosze o pomoc


RE: Hosting. pod strone - Demon210 - 09-11-2013 19:27

NP. To i to za darmo Lol


RE: Hosting. pod strone - Kzn - 09-11-2013 19:39

2ap.pl - posiadam tam hosting i jestem dumny z jakości jak i kontaktu z supportem jak i samym adminem!
30zł - pół roku (5gb dysk, transfer bez limitu)
Jeśli jesteś chętny to tutaj masz kod na 20% rabatu w 2ap.pl : 3EQF71EY8Y


RE: Hosting. pod strone - allah - 09-11-2013 19:53

jeszcze jedno glupie pytanie.

jesli wrzucam duzo obrazkow (jak na kwejku) to musze miec duza pojemnosc serwera czy nielimitowany transfer


RE: Hosting. pod strone - Driver - 09-11-2013 19:58

raczej i jedno i drugie, to zależy ile tego wrzucasz, policz sobie czy Ci starczy transferu i miejsca na serwerze


RE: Hosting. pod strone - Hiuston - 10-11-2013 13:18

http://3owl.com według mnie dobry darmowy hosting (mam tam bloga) na tym hostingu musisz mieć przynajmniej 1 wejście miesięcznie (lub ogólnie jakieś wejścia) żeby strona nie została zawieszona ogólnie niby mają wszystko nieograniczone ale kto tam ich wie (mi nigdy tam miejsca nie brakowało) Wink

PS. miałem tam kiedyś stronę typu kwejk radzę zmienić 404 na google pewnie znajdziesz jak to zrobić ^.^


RE: Hosting. pod strone - aero2 - 10-11-2013 14:00

Ja polecam ci darmowy Hostinger.pl na początek starczy.

Jeszcze jak się ma Premium za 3 poleconych, to nic cię nie ogranicza, ja mam i mogę polecić.Smile


RE: Hosting. pod strone - 9Jarek9 - 10-11-2013 14:18

Ja ci polecam hostinghouse. Korzystam z niego od kilku tygodni i jestem zadowolony.
Jest tani, bo najtańsza wersja tylko 15 złotych za rok + jakieś tam podatki, to wychodzi 18.
Strona wytrzymała bez problemu 5000 wejść z hitleapa + kilka tysięcy z innych autosurfów (w ciągu jednego dnia tyle wejść).


RE: Hosting. pod strone - linoskoczek - 10-11-2013 20:21

Darmowy hosting pod taką stronę? To chyba chcesz mieć 10 osób online Wink
Potrzebujesz dużego transferu i dużej liczby możliwych jednoczesnych zapytań do tego samego pliku. Tani to do ilu? Za 150zł masz dobry hosting w Progreso.pl.


RE: Hosting. pod strone - plodroo - 12-11-2013 14:28

proserwer.pl Tani domena podłańczasz i git Big Grin