Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
lukasz.t - opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: lukasz.t - opinie (/Temat-lukasz-t-opinie-79669)

Strony: 1 2


RE: lukasz.t - opinie - szamus200 - 06-02-2014 13:40

Polecam użytkownika Wink
Transakcja przebiegła baardzo szybko i bez żadnych problemów Wink


RE: lukasz.t - opinie - piotrekprorok - 19-03-2014 18:53

Polecam użytkownika Smile kupiłem konta z prawie 3 letnim stażem i jestem zadowolony. W 100 % uczciwy człowiek i udana transakcja Smile


RE: lukasz.t - opinie - T0Tomek - 15-06-2014 22:14

Polecam użytkownika. Transakcja przebiegła pomyślnie


RE: lukasz.t - opinie - DzejkobPL - 16-04-2016 22:07

Szybka i udana transakcja.

Polecam użytkownika. Cool


RE: lukasz.t - opinie - Krissu - 17-04-2016 21:24

Z czystym sumieniem mogę polecić! Wink


RE: lukasz.t - opinie - Robaczek12 - 30-04-2016 14:25

Kupilem 8 kont a tylko jedno działoa konto
Prosze o zwrot jak najszybciej i prosze nie mowic ze konta działają


RE: lukasz.t - opinie - lukasz.t - 30-04-2016 16:06

Robaczku, pisalem Ci to juz na PW i tu tez widze, ze musze napisac...

Nie denerwuj sie tak, bo zawalu serca dostaniesz... Po wiadomosciach, ktore mi pisales na PW ja juz wniokowalem, ze masz palpitacje serca i konta na FB sa Ci tak samo niezbedne do zycia jak powietrze...

Pisalem Ci na PW i napisze tu ponownie, ze w chwili gdy wystawialem watek w dziale "sprzedam" to zalogowalem sie na wszystkich 8 kont i z zadnym nie bylo problemu...

Po Twoich nerwowych i chaotycznych wiadomosciach na PW zaczalem nawet podejrzewac, ze to Ty cos sciemniasz i dostales konta, twierdzisz, ze nie dzialaja i chcesz, zebym Ci oddal za nie pieniadze...

Zalogowalem sie wiec na jedno z niedzialajacych Tobie kont i zobaczylem, ze pojawila sie weryfikacja SMSowa lub mailowa, ktora przeciez nie jest zadnym problemem.

Dziwi mnie fakt az 7-krotnej weryfikacji mailem pod rzad... zupelnie jakbys nie czyscil cookies i cache, no ale juz nie bede sie w to zaglebial

Ja bylem w stanie je wszystkie w ciagu kilku chwil odblokowac mailowo ale Twoje negatywne podejscie i zadanie natychmiastowego zwrotu pieniedzy, bo sie wkur***es (jak sam to ujales) spowodowalo, ze bez problemu oddalem Ci pieniadze...

I jeszcze raz - totylko konta na FB a nie koniec swiata, pomysl tez o Twoim zdrowiu, zebys w mlodym wieku nie dostal Robaczku zawalu...

pozdrawiam


RE: lukasz.t - opinie - Robaczek12 - 30-04-2016 16:33

Zwrot Kasy dostałem . Ale nie Polecam Pana brak profesjonalizmu