Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL (/Temat-UWAGA-na-skracarke-linkow-QNH-PL-79652)

Strony: 1 2


UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - Martin95 - 08-11-2013 22:09

Chciałbym przestrzec wszystkich skracających linki zwłaszcza z easysub i innych podobnych serwisów przed skracarką qnh.pl.
Właśnie wróciłem do domu, wchodzę na stronę easysub żeby sprawdzić dzisiejszy zarobek a tu żadnego wzrostu wizyt nie wspominając już o rejestracjach. Coś mi tu nie grało więc postanowiłem sprawdzić skrócony link bo pomyślałem, że może strona nie chodzi czy coś. Wchodzę w link a tu zamiast mojego id jest zupełnie innej osoby.Angry

Przypuszczam, że ta skracarka należy do jednego z użytkowników ES, więc nie polecam tam skracać, no chyba, że chcecie zarabiać kasę na inną osobę!

Aha i z tego co zauważyłem nie zmienia każdego linku na swój z easysub, ale w moim przypadku było sporo wyświetleń więc mógł się tym zainteresować.
Poza tym nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale wcześniej linki tam były maskowane, a na chwilę obecną już nie są.


RE: UWAGA na złodziejską skracarkę linków QNH.PL - acrossv13 - 08-11-2013 22:14

Dzięki za info Smile
Ja na jednej niszy prawie cały czas skracałem przez qnh.pl a potem się dziwiłem czemu wejść niema facepalm

Pozdrawiam


RE: UWAGA na złodziejską skracarkę linków QNH.PL - ASTONEQ - 08-11-2013 22:16

Dzieje się tak od paru dni :/ dzisiaj po 600 wyświetleniach skończyło się a po wejściu w link była jedynie biała strona (więc wejść nie zaliczało)

odnośnie maskowania to masz rację że teraz już tego nie ma (od paru godzin)
dodatkowo od tamtej pory na stronie głównej pojawiła się reklama

na tej stronie skracają też osoby z końcówkami:
yw3t
vnut
wfdh


co możemy zobaczyć w spisie ostatnio skróconych linków (który w 90% nie działa dobrze)


RE: UWAGA na złodziejską skracarkę linków QNH.PL - milly93 - 08-11-2013 22:20

Dobrze wiedzieć. Też używałam tej skracarki i skuteczność drastycznie spadła w ostatnich dniach.


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - 4midable - 08-11-2013 22:53

No to juz wiecie czemu nie mieliście wejść Smile

Ja korzystam ze skracarki easysub i mam 100% pewności...


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - NiuuEraa - 08-11-2013 22:54

Dzięki wielkie będę uważał Wink


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - ASTONEQ - 08-11-2013 23:01

Juz pojawiła się informacja na stronie easysub Smile


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - 4midable - 08-11-2013 23:02

Ciekawe do którego użytkownika to należy i od jak dawna trwa takie działanie


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - JaTuDensze - 08-11-2013 23:05

913 Wizyty
6 Rejestracje
0.66 % Skuteczność
18.00 PLN Zysk
Ja tam na brak wejść nie narzekam tylko na brak leadów Jerk I odrazu mówie że to jest tylko jeden jedyny link dziś wrzucony na pewną stronkę bez żadnego innego spamu Smile


RE: UWAGA na skracarkę linków QNH.PL - sqmany - 08-11-2013 23:23

@JaTuDensze
Chyba pomyliłeś tematy.