Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. (/Temat-Weryfikacja-telefoniczna-bez-telefonu-Numer-amerykanski-YT-Craigslist-itp-79644)

Strony: 1 2


Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - adek112233 - 08-11-2013 20:09

1.Nazwa przedmiotu : Metoda na weryfikację telefoniczną bez użycia telefonu - Numer US [amerykański] - Serwisy typu craigslist.com , youtube.com itp.
2.Opis przedmiotu : Mam na sprzedaż poradnik własnego autorstwa, w którym pokazuję, jak zweryfikować konta telefonicznie na serwisach wymagających tego. Smile
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : 25 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


RE: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - Slasher1 - 08-11-2013 20:11

Będzie jakaś recenzja moda czy to działa bo jak tak to bym kupił.


RE: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - adek112233 - 08-11-2013 20:15

@up

Napisałem do yazira i czekam na odpowiedź Smile


RE: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - UmCyK - 08-11-2013 20:17

Czy jest to sposób opisany na naszym forum kiedyś ??


RE: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - adek112233 - 08-11-2013 20:20

@up

Wydaje mi się, że nie. Myślę, że recenzent będzie wiedział, czy sposób był czy nie. Jeśli się dowiem, że był, to po prostu temat zostanie usunięty Smile


RE: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - UmCyK - 08-11-2013 20:22

Ok czekam na opis tutora, a potem do niego napisze o tym sposobie bo to było w pewnym wątku.


RE: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - adek112233 - 08-11-2013 20:23

@up

A byłbyś w stanie podesłać teraz link do tego wątku na Pw bądź tutaj ? Wtedy byśmy zweryfikowali, czy to ten sam sposób Smile

@edit

Poradnik oddany do recenzji tutorowi daniel42na Smile


RE: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - poczmail - 08-11-2013 20:32

http://zarabiam.com/Temat-7-stron-www-do-weryfikacji-telefonicznej-lub-sms-dla-gmail-youtube-i-innych-FREE-72176

http://zarabiam.com/Temat-TUT-Weryfikacja-kont-gmail-com-bez-telefonu-72048

Ewentualnie jeśłi nie to, to weryfikacja związana z pewną aplikacją. Wink


RE: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - adek112233 - 08-11-2013 21:09

Tutor napisal, ze metoda byla na forum Tongue W takim razie do zamkniecia ;D


RE: Weryfikacja telefoniczna bez telefonu ! - Numer amerykański - YT, Craigslist itp. - UmCyK - 08-11-2013 21:23

Tak jak myślałem Smile