Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake czy Real content? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Fake czy Real content? (/Temat-Fake-czy-Real-content-79628)

Strony: 1 2 3 4


RE: Fake czy Real content? - damko123 - 19-09-2015 22:56

Hacki to fake content. Chyba ze dany hack naprawde dziala i osoba go otrzyma po wypelnieniu oferty to wtedy jest to real content.


RE: Fake czy Real content? - Karewer - 19-09-2015 23:18

Nie do końca jest tak jak piszesz. Fake contentem może być nie wrzucony hack. Taki niby real content, to może być wrzucony hack z crashującą się wersją po paru sekundach i wywalający do pulpitu. Wtedy ofiara nie zdąży sprawdzić, czy on faktycznie działa. Różne bajery da się zrobić w Visual Basicu.


RE: Fake czy Real content? - DC1 - 28-10-2015 18:06

Real jest długoterminową inwestycją, jeżeli masz odpowiednią niszę, czas i chęć poświęcenia większej ilości czasu.


RE: Fake czy Real content? - TheSopranos - 28-10-2015 18:11

zdecydowanie real na faku nic nie ugrasz


RE: Fake czy Real content? - Rav656 - 28-10-2015 18:14

Real bardziej się opłaca, ale trzeba włożyć więcej pracy Wink Jak ktoś nie ma pomysłu na real content, zapraszam do sygnatury Jerk


RE: Fake czy Real content? - koorteo - 14-11-2015 23:23

Każdy sam musi znaleźć nisze


RE: Fake czy Real content? - Polsky - 18-11-2015 00:39

Ja kiedyś stwierdziłem, że koniec z fejkami i założyłem bloga howhack.net i robiłem działające boty i skrypty. Przeplatałem to poradnikami typu "konfiguracja tora" ale ludzie się bali chyba Sad


RE: Fake czy Real content? - zenek1 - 18-11-2015 18:31

NA real masz wieksza konwersje Smile A na fake , jest o wiele prościej ale za to trzeba spamic


RE: Fake czy Real content? - matii1111 - 18-11-2015 20:57

no na real to jak ktos sciagnie to jeszcze zdazy sie ze sam poleci link do pobrania i dolary leca ^^


RE: Fake czy Real content? - JohnLion - 19-11-2015 17:48

fake jest łatwiej znaleźć, ale jest tego pełno i duża konkurencja, jak znajdziesz jakąś real perełkę to możesz na 1 niszy lecieć długi czas Smile