Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake czy Real content? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Fake czy Real content? (/Temat-Fake-czy-Real-content-79628)

Strony: 1 2 3 4


Fake czy Real content? - Camaxtle - 08-11-2013 14:56

Niedawno zacząłem przygodę z PPA ( oczekuję na pierwszego dolca z tej dziedziny:|) i zaczęła mnie zastanawiać jedna rzecz. Czy warto zajmować się real contentem, poświęcać więcej czasu, czy jednak obecnie lepszym rozwiązaniem są fejki? Nie chodzi mi tutaj o wrzucanie filmów, czy innych ściganych przez obrońców praw autorskich plików, lecz chociażby na przykład powszechnie znane hacki. Lepszy zarobek dadzą sprawdzone i działające, czy zrobione w autoit?


RE: Fake czy Real content? - masito - 08-11-2013 16:55

Napweno nie wrzucaj filmów i gier tzn , mozesz dac ze niby gra do sciagniecia ale jakies badziewie wrzuc tam a nie gry i filmy bo możesz być ścigany przez obrońcow prawa Smile


RE: Fake czy Real content? - Camaxtle - 08-11-2013 17:09

Przecież napisałem że nie o takie pliki chodzi tylko działające, wyszukane gdzieś hackiSmile


RE: Fake czy Real content? - makingmoney - 08-11-2013 17:27

...


RE: Fake czy Real content? - bodek7654 - 08-11-2013 17:30

no ja na swoim przykladzie moge powiedziec ze na real zarobilem 56$ w miesiac a na fake prawie 300$ w 35 dni wiec jest jednak roznica ludzie nawet jak real dostaja za pol darmo to i tak niechca pobierac, ja juz niedlugo bede sprzedawal gotowe fake aplikacje i filmy do nich za posrednictwem firecash w bardzo przystepnych cenach, wiec stay tuned


RE: Fake czy Real content? - Bandaid - 08-11-2013 17:35

To oczywiste, że Real Content jest lepszy.


RE: Fake czy Real content? - bodek7654 - 08-11-2013 17:49

(08-11-2013 17:35)Bandaid napisał(a):  To oczywiste, że Real Content jest lepszy.

no niby jest Tongue , ale szybciej idzie sie dorobic na fake , ale to juz kwestia nisz jakie sie ma


RE: Fake czy Real content? - Camaxtle - 08-11-2013 17:56

Własnie o to mi chodzi czy praca włożona w real content ( której jest o wiele więcej niż przy fake) zaprocentuje. Smile


RE: Fake czy Real content? - bodek7654 - 08-11-2013 18:21

(08-11-2013 17:56)Camaxtle napisał(a):  Własnie o to mi chodzi czy praca włożona w real content ( której jest o wiele więcej niż przy fake) zaprocentuje. Smile

przy real robilem tyle samo co przy fake i jak pisalem wyzej 6x wiecej zarobilem na fake w ciagu miesiaca , ale wszystko zalezy od niszy jaka bedziesz mial na real


RE: Fake czy Real content? - Camaxtle - 08-11-2013 19:08

Jak już pisałem to są początki początków, więc zajmę się najbardziej popularnymi niszami, żeby w miarę ogarnąć temat ( jakże obszerny :O ) i nawet drobny $ z tego mieć. W międzyczasie będę myślał nad następnymi projektami. Co prawda im więcej czytam na temat PPA tym bardziej nie wiem co robić ale od czegoś trzeba zacząć Tongue