Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga - Kradzież nr 2! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Uwaga - Kradzież nr 2! (/Temat-Uwaga-Kradziez-nr-2-79624)

Strony: 1 2 3 4


Uwaga - Kradzież nr 2! - Marcopl2 - 08-11-2013 09:35

Witam, od razu ujmę że jestem zawodowo informatykiem, więc mniej więcej umiem zabezpieczyć swój komputer, ponad to od 10 lat nigdy nie spotkała mnie taka sytuacja, że koś przechwycił gdziekolwiek moje konto! Korzystam z zaszyfrowanych danych, ale przejdę od razu do konkretów!
Wstaje sobie pieknie rano, chciałem wypłacić pieniążki z EasySub a tutaj proszę - Ktoś już zrealizował na inne konto przelew Angry

Od razu napisałem e-mail o anulowanie przekazu bo sprawa jest jeszcze oczekująca. Mam nadzieje, że Easysub szybciej przeczyta moją wiadomość, niż zrealizują fałszywy przelew! Bądźcie ze mną.
Przepraszam z góry za mój styl pisma, ale zrozumcie moje zdenerwowanie 4
[Obrazek: 72896434539309864718.jpg]

Edit 9:39
Super po prostu, właśnie przed chwilą dostałem email:
[Obrazek: 69767349470757027039.jpg]



@edit 12:22
Przestrzegam innych, jednak mogło dojść do mojego błędu, okazało się, że miałem konto o takim samym haśle na witrynie freebiz.pl - Nie moge nikogo podejrzewać o kradzież, jednak lepiej używajcie innych haseł do programów w których zarabiacie.

Easysub poinformowało mnie, że nie długo wprowadzą nowe zabezpieczenia Smile.

Mam nadzieje, że wszyscy będziemy bezpiecznie wypłacać pieniądze Smile.


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - A$AP - 08-11-2013 09:39

No to widzę, że złodzieje wzięli się za sposób. Wcześniej podszywanie się pod administrację, żeby wyciągnąć niszę, a teraz przelewają nieswoją kasę na swoje konta.
ES powinno się natychmiast zająć zabezpieczeniami konta bo mam przeczucie, że takich przypadków będzie sporo


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - 4midable - 08-11-2013 09:55

Pewnie używałeś tego samego hasła w wielu serwisach...


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - aero2 - 08-11-2013 10:02

Nie chcę nic mówić, ale wydaje mi się, że to kolejna nagonka konkurencji.

To widać jesteś kiepskim informatykiem, mi tam nigdy nikt nic nie zajumał, a nie używam żadnej ochrony, tylko trzeba wiedzieć co się klika i gdzie, a i wystarczy odpowiednio ustawić przeglądarkę.


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - Marcopl2 - 08-11-2013 10:08

Nie mam żadnych kont w konkurencji! Do każdego programu mam inne hasło jak napisałem. W dodatku dostałem logi od innych systemów partnerskich i nikt nie logował się na moje konto. Sprawdziłem też do sedna komputer, jestem na linuxie i korzystam z zaszyfrowanych sieci VPN :/.. Jednak nie mogę zarzucić że ten problem nie leży po mojej stronie, bardziej chce ostrzec wszystkich żeby uważali na swoje konta.


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - Rafiks1992 - 08-11-2013 10:15

dlatego wlasnie ciesze sie ze dziennie wyciagam z tego po kilkadziesiat zl mimo ze wczoraj walnalem sobie maly rekordzik 102zl gdzie zwykle dziennie mam po 50-70zl. ludzie nie dziwcie sie ze was okradaja zastanawiam sie ile osob jeszcze zostanie okradzionych a odrazu mowie ze moze ich byc duzo. dlaczego? zaloze sie ze maja dostep do naszych kont niektorych i tylko czekaja az ktores z tego konta uzbiera jakas wieksza kwote wchodza i ciach robia przelew do siebie. na tym to polega Wink dlatego robcie wyplaty codziennie nie zbierajcie kasy (@top tak wiem miales to z jednego dnia) najlepiej skan kompa aktywirem + malware's byte pozniej oczyszczenie kompa ccleaner'em i zmiencie haslo do ES Wink


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - Marcopl2 - 08-11-2013 10:21

Easysub na pewno nas nie okrada, bo jeżeli oni będą dbać o nas o my będziemy zwiększać ich dochody.. takie sytuacje się zdarzają i mam nadzieje będą przestrogą dla innych oraz apelem do EasySub by priorytetem było wprowadzenie zabezpieczeń Smile.

PS. Nie ma to jak zacząć dzień od straty 540 zł : D


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - MartinS - 08-11-2013 10:43

Nie wiem skąd to zdziwienie. To się nazywa karma.


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - sialala5 - 08-11-2013 11:00

idź na policje


RE: Uwaga - Kradzież nr 2! - mickej2501 - 08-11-2013 11:03

Ale bym sie wkruw.. nie dziwie ci się męcz administracje! Niech pokażą swój profesjonalizm i nich ci oddadzą jakoś pieniądze.