Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kantor mareczka drobne sumy do 5-10zl Paypal <--> Skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kantor mareczka drobne sumy do 5-10zl Paypal <--> Skrill (/Temat-Kantor-mareczka-drobne-sumy-do-5-10zl-Paypal-Skrill-79601)



Kantor mareczka drobne sumy do 5-10zl Paypal <--> Skrill - mareczek - 07-11-2013 18:49

Witam. Tworze temacik dla osob ktore chca przesylac drobne sumki bo takowe bede posiadal do 10zl max.

Ja na Paypal
Ty na Skrill

Nie korzystam z Paypala aby wykonywac platnosci, a sumki mniejsze, czasem wieksze mam. Ze Skrilla korzystam bardzo czesto wiec tam mi sa bardziej potrzebne pieniadze. Co do zaufania. Moge wysylac pierwszy jesli uznam, ze twoj staz jest odpowiedni i bedziesz sie wydawal ok. W innym wypadku Ty wysylasz pierwszy pieniazki. To tyle. Smile


RE: Kantor mareczka drobne sumy do 5-10zl Paypal <--> Skrill - GoodLecki - 15-11-2013 12:26

Jestem chętny do wymiany Ja skrill ty PP


Kantor mareczka drobne sumy do 5-10zl Paypal <--> Skrill - yazir - 28-12-2013 23:24

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.