Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobywać punkty na nagrody ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zdobywać punkty na nagrody ? (/Temat-Jak-zdobywac-punkty-na-nagrody-7960)

Strony: 1 2


Jak zdobywać punkty na nagrody ? - Admin - 30-05-2010 18:29

[Obrazek: banner6.png]


Nedds.pl to serwis społecznościowy ludzi o wszechstronnych zainteresowaniach. Nedds umożliwia użytkownikom wymianę informacji i multimediów. Istnieje w sieci już prawie 4 lata.
Wysoka pozycja w Internecie pozwoliła nedds na wynagradzaniu użytkowników za ich aktywność na forum dyskusyjnym.
Nedds wprowadziło system gromadzenia punktów (PN), zaś zdobyte punkty można wymieniać na wartościowe nagrody rzeczowe.
Poniżej przedstawiamy w jaki sposób można zdobyć punkty nedds (PN).




Za co dostajemy punkty?


[Obrazek: standard.jpg]


Logowanie
5 PN za zalogowanie się na forum. Punkty przyznawane jednorazowo każdego dnia.


Zaproszenie znajomego
5 PN za zaproszenie znajomego na forum i pomyślną rejestrację z wiarygodnymi danymi.


Czytanie tematów
5 PN za przeczytanie 20 tematów na forum. Punkty przyznawane jednorazowo każdego dnia.


Zadania
do 100 PN za rozwiązanie danego zadania.

Dzień X2
x2 PN jest dzień w którym można zdobyć dwukrotnie więcej punktów. Szukaj na logo forum tego oznaczenia:[Obrazek: dzienx2.png]


[Obrazek: premium3.jpg]

Logowanie
10 PN za zalogowanie się na forum. Punkty przyznawane jednorazowo każdego dnia


Zaproszenie znajomego
10 PN za zaproszenie znajomego na forum i pomyślną rejestrację z wiarygodnymi danymi + zmniejszony limit zaproszeń.


Czytanie tematów
10 PN za przeczytanie 20 tematów na forum. Punkty przyznawane jednorazowo każdego dnia.


Zadania
do 200 PN za rozwiązanie danego zadania + dostęp do specjalnych zadań dla kont PREMIUM.

Dzień X2
x2 PN jest dzień w którym można zdobyć dwukrotnie więcej punktów. Szukaj na logo forum tego oznaczenia:[Obrazek: dzienx2.png]

*PN = Punkty nedds



RE: Jak zdobywać punkty na nagrody ? - Magnus - 30-05-2010 19:35

Cytat:Zadania
do 100 PN za rozwiązanie danego zadania.

Wow dobrze 2 zadania rozwiążę i mam na doładowanie komórki.Widzę ,że dobry portal ... Smile


RE: Jak zdobywać punkty na nagrody ? - Inver - 30-05-2010 20:02

Mam pytanie: Gdzie znajdują się pytania/zadania? Bo forum wolno chodzi, a jak szukałem to nie mogłem znaleźć :/


RE: Jak zdobywać punkty na nagrody ? - Baca103 - 30-05-2010 21:45

A można więcej niż 20 tematów przeczytać??
np. przeczytam 60 tematów czy dostane za to 15PN czy tylko 5PN?


RE: Jak zdobywać punkty na nagrody ? - matt88 - 31-05-2010 10:22

(30-05-2010 21:45)Baca103 napisał(a):  A można więcej niż 20 tematów przeczytać??
np. przeczytam 60 tematów czy dostane za to 15PN czy tylko 5PN?

Dostaniesz tylko 5PN - Punkty przyznawane jednorazowo każdego dnia.


RE: Jak zdobywać punkty na nagrody ? - sheva - 31-05-2010 15:41

nagrody mozna brac w formie sklepu czy organizowane sa restocki?


RE: Jak zdobywać punkty na nagrody ? - Fifolski - 31-05-2010 15:46

(31-05-2010 15:41)sheva napisał(a):  nagrody mozna brac w formie sklepu czy organizowane sa restocki?

Nie ma restocków, tzn . tak myślę, ponieważ jak klikniesz nagrody to wyskakuje także dostępność nagrody (np. Dostępność: 9) , także myślę , że można w formie sklepu.


RE: Jak zdobywać punkty na nagrody ? - Baca103 - 31-05-2010 20:37

Wczoraj o 21;06 zalogowałem się dostałem 5PN dzisiaj się zalogowałem po 21;30 i nic nie dostałem czemu??
Tak samo jest z czytaniem tematów??


RE: Jak zdobywać punkty na nagrody ? - NaoS - 08-06-2010 19:31

Żeby dostać punkty za tematy, wystarczy w nie wejść i cofnąć?


RE: Jak zdobywać punkty na nagrody ? - Wojtas100 - 08-06-2010 20:54

Narazie mają jakiś błąd i za tematy nie dodaje punktów ale jak będzie to wystarczy wejść i cofnąć