Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kradzież z Karty VISA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Kradzież z Karty VISA (/Temat-Kradziez-z-Karty-VISA-79578)



Kradzież z Karty VISA - Szaman1644 - 07-11-2013 07:37

Dziś z rana natrafiłem na dość ciekawy filmik. Zapraszam do oglądania i komentowania całej sytuacji, bo dla mnie jest dość dziwna Smile

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=ocZSscwk37A#t=566[/my-youtube]


RE: Kradzież z Karty VISA - MartinS - 07-11-2013 17:12

Ciekawy filmik. Na wszelki wypadek zablokowałem transakcje internetowe (płatność kartą). Odblokowywać będę wtedy, gdy będę chciał coś kupić. Nie znasz dnia ani godziny!


RE: Kradzież z Karty VISA - PoProstuMichał - 07-11-2013 19:31

Dobry filmik ku przestrodze .


RE: Kradzież z Karty VISA - Scoobyx - 07-11-2013 20:32

Dlatego mam dwa konta, jedno główne i drugie oszczędnościowe. Do tego pierwszego mam przypisaną kartę, więc jeśli potrzeba mi pieniędzy na karcie, to sobie po prostu przelewam.


RE: Kradzież z Karty VISA - damianus627 - 07-11-2013 20:57

O kradzieżach z kart wiadomo nie od dziś, a złodzieje mają na to wiele sposobów.


RE: Kradzież z Karty VISA - masterex2 - 08-11-2013 15:51

Trochę się zdziwiłem,że takiego wała ktoś wykręcił. Tyle dobrze,że moje transakcje kartą trzeba potwierdzić kodem z sms'a.


RE: Kradzież z Karty VISA - Boguśś - 13-11-2013 18:39

Uff, dobrze ze mam kody sms Smile Odpukac nikt jeszcze nie probowal mi nic zarabac xd


RE: Kradzież z Karty VISA - Traw3k - 14-11-2013 01:13

Gdzieś wyciekły pełne dane jego karty płatniczej. I to byłoby tyle w temacie.

A szerzej, płacił gdzieś w ciemnych zaułkach Internetu, gdzie strony nie były zabezpieczone - albo ktoś przechwycił dane, albo sam serwis w którym gdzieś za coś płacił kręci wałki.

Żeby dokonać płatności kartą przez Internet trzeba mieć jej pełny numer (ten długi z przodu), jak również datę ważności karty (datę wydania tak samo) i numer CVV2 (CVC2).

To nie jest tak, że ktoś zna Wasze imię, nazwisko, może numer karty i może ściągać Wam miliony z konta. Lol


RE: Kradzież z Karty VISA - Klaudaryna - 14-11-2013 01:34

Ale w pewnym sensie tego nie rozumie, posiadam kartę kredytową, i chcę ją gdzieś podać by za coś zapłacić, czy może być tak że przez cały czas mogą zostawać mi pobierane pieniądze z konta ? za jakąś subskrypcje lub aktualizacje czegoś ??

czy to jest jednorazowa płatność?