Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! (/Temat-Ktos-sobie-wyplacil-moje-pieniadze-z-es-79561)

Strony: 1 2 3


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Scoobyx - 06-11-2013 20:51

(06-11-2013 20:45)UmCyK napisał(a):  Edytowanie numery lub jego dodanie powinno być potwierdzane kodem.

Jeśli tak jest faktycznie, to dzwoń na ten numer i powiedz jak wygląda sprawa. Powiedz, że oddaje pieniądze, albo załatwisz tą sprawę inaczej.


Odp: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - luxiorsan - 06-11-2013 21:37

Nie możesz udostępniać w i internecie danych osób prywatnych, bo są na to paragrafy, więc radzę usunąć, lub zakryc te dane. A po drugie wypłaty z easysub powinny być bardziej bezpieczne. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie kodów jednorazowych tak jak w bankach. Oczywiście wszystko dla osób chętnych.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - themate0 - 06-11-2013 21:50

zawsze zbierałem sobie dużą sumkę do wypłaty, ale teraz chyba zacznę częściej wypłacać, żeby mi takie coś się nie przytrafiło :o


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Kzn - 06-11-2013 21:51

(06-11-2013 21:37)luxiorsan napisał(a):  Nie możesz udostępniać w i internecie danych osób prywatnych, bo są na to paragrafy, więc radzę usunąć, lub zakryc te dane. A po drugie wypłaty z easysub powinny być bardziej bezpieczne. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie kodów jednorazowych tak jak w bankach. Oczywiście wszystko dla osób chętnych.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Ale złodzieja można upublicznić ze względu na czyn jakiego dokonał.
Niech administracja ES najlepiej założy spór na paypalu + porówna IP z logowania na twoim koncie w czasie zlecania przelewu z IP innymi użytkownikami.

Może być też tak, że rejestrowałaś się u konkurencji i to oni odwalili coś takiego.


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - themate0 - 06-11-2013 21:57

(06-11-2013 21:51)Kzn napisał(a):  
(06-11-2013 21:37)luxiorsan napisał(a):  Nie możesz udostępniać w i internecie danych osób prywatnych, bo są na to paragrafy, więc radzę usunąć, lub zakryc te dane. A po drugie wypłaty z easysub powinny być bardziej bezpieczne. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie kodów jednorazowych tak jak w bankach. Oczywiście wszystko dla osób chętnych.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Ale złodzieja można upublicznić ze względu na czyn jakiego dokonał.
Niech administracja ES najlepiej założy spór na paypalu + porówna IP z logowania na twoim koncie w czasie zlecania przelewu z IP innymi użytkownikami.

Może być też tak, że rejestrowałaś się u konkurencji i to oni odwalili coś takiego.


u konkurencji która rzekomo proponuje 3 razy większe stawki na start niż easysub Smile póki sprawa nie została w 100% wyjaśniona, nie polecam zakładania kont u innych serwisów typu easysub z dwukrotnie lub trzykrotnie większymi stawkami oraz większa konwersją. Znając konkurencje, zrobią z tej sprawy wielką aferę jak to easysub okrada swoich użytkowników xd


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - MrsLadyDoris - 06-11-2013 22:04

Już zakryłam te dane tego typa, @luxiorsan ma rację. W e-mailu do es poprosiłam o sprawdzenie logów. Póki co skanuje kompa, najwyżej strzelę sobie jutro format...


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Szaman1644 - 06-11-2013 22:07

Albo wprowadzić kod jeden, który trzeba podać przy weryfikacji tak jak jest to w PPA.


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Symbian - 07-11-2013 10:43

A może na początek powinnas zmienić hasło? Lol przeczytałem wczoraj ten temat i pierwsze co zrobiłem to przeskanowalem kompa ;]


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Spamer-pl - 07-11-2013 11:31

Przeskanuj kompa a moze tak przeskanuj tablet instalujac na nim jakiekolwiek programy narazamy sie na sopre niebezpieczenstwa przy[uszczam ze masz tab z android poczytaj troche jak latwo tam wyludzic dane itp


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Slasher1 - 07-11-2013 12:30

Pewnie klikłas w link gdzie oferowano darmowe kosmetyki ale nie przeczytałas w ukrytym regulaminie ze klikając w link oddajesz swoje pieniądze. No ale trudno przeciez był regulamin wszystko legalnie zgodnie z prawem itp