Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? (/Temat-Istnieje-serwis-ktory-placi-za-samo-wysylanie-plikow-79559)



Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? - geps4 - 06-11-2013 20:02

Cześć!
Mam pytanie, mianowicie czy istnieje jakiś serwis który płaci za samo wysyłanie plików, a nie dopiero za ich pobieranie?


RE: Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? - Szaman1644 - 06-11-2013 20:08

Chyba nie ma czegoś takiego. Wiem, że niektóre stronki płaciły za wstawianie memów na przykład, ale nie wiem czy to w ogóle jest wypłacalne Smile


RE: Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? - geps4 - 06-11-2013 20:12

Zainteresował mnie upload, mam internet 100Mbit i chciałbym coś powrzucać i zarobić Big Grin


RE: Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? - Szaman1644 - 06-11-2013 20:13

No to PPD będzie dla ciebie dobre, no ale tam muszą osoby pobierać, żebyś mógl zarabiać Smile


RE: Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? - TastemanPL - 10-11-2013 18:14

Tak jak Szaman mówi. Trafiając na niszę zarabiasz szybko. Ja czasem coś upnę tak sobie to wiem Smile


RE: Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? - Hiuston - 10-11-2013 18:54

PPD, w ogóle gdzie mieszkasz że masz taki necik? Big Grin


RE: Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? - Scoobyx - 14-11-2013 20:43

To raczej gdzie mieszka nie ma większego znaczenia, bowiem u lokalnych dostawców może sobie np. taki pakiet internetu kupić. Albo światłowody czyli vectra, upc itp.


RE: Istnieje serwis który płaci za samo wysyłanie plików? - geps4 - 15-11-2013 14:26

w Słowenii