Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
freebitco.in - zarabiaj bitcoiny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: freebitco.in - zarabiaj bitcoiny (/Temat-freebitco-in-zarabiaj-bitcoiny-79557)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - xdax1 - 04-02-2020 14:51

Jeśli szybko i bez weryfikacji to zobacz na https://www.4coins.pl/ wpłacasz prze bank, a potem wysyłasz to na adres freebitco.


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - KosaRBK - 04-02-2020 15:51

Ile tak potraficie wyciągnać z tego kranika w skali tygodnia? Tongue


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - Major727 - 04-02-2020 16:03

(04-02-2020 15:51)KosaRBK napisał(a):  Ile tak potraficie wyciągnać z tego kranika w skali tygodnia? Tongue

Dołączam sie do pytania.
Ja dopiero "zaczynam" z tą strona. Gralem na tym multiply ale przegrałem all, nie kupowalem bonusow i wgl. Nie polecam tego trybu bo i tak przegrasz


freebitco.in - Darken - 19-04-2020 12:35

Witam, czy jest ktoś kto regularnie wypłaca ze strony freebitco.in? Czy earn btc jest legitne na tej stronie i można tą stronę traktować jako portfel? Warto przenosić zarobki btc z innych stron na tą? Miło by było zobaczyć jakieś zdjęcia potwierdzające


RE: freebitco.in - TheBot - 19-04-2020 23:17

(19-04-2020 12:35)Darken napisał(a):  Witam, czy jest ktoś kto regularnie wypłaca ze strony freebitco.in? Czy earn btc jest legitne na tej stronie i można tą stronę traktować jako portfel? Warto przenosić zarobki btc z innych stron na tą? Miło by było zobaczyć jakieś zdjęcia potwierdzające

Strona istnieje już wiele lat i nigdy nie było problemów z wypłacaniem . Wypłaciłem z niej około 0.1 BTC . Osobiście nie trzymam na niej moich moniaków , a uzbierane minimum od razu wypłacam na blockchain ... nie wiem czemu chcesz używać tej strony jako portfela ? , no bo chyba nie skusiła Cię oferta 4,08% od salda ? Big Grin


RE: freebitco.in - Mistrz Gier - 20-05-2020 09:18

Tak jak kolega wyzej napisal, strona istnieje juz sporo lat, ja osobiscie wrzucam na nia urobek z coinpota i mam wlaczonego bota na dwa konta, drugie konto zrobilem pod refa z pierwszego, trzymam w granicach 500 k satoshi na konto, troche gram w multiply ale rozsadnie bo juz widzialem cuda na kiju, najczesciej to obstawiam tenis jak jest w ofercie.


RE: freebitco.in - Piioterr - 17-06-2020 22:39

Po dłuższym czasie udało mi się w końcu zgromadzić wymagane minimum na wypłatę.
Mam jednak z tym problem.
Wypłacone BC widzę na blockcypher, ale nie wiem co i jak mogę zrobić dalej.
Otworzyłem też konto na blockchain i tam w sumie też nie wiem co mogę zrobić dalej.
Będę wdzięczny za wszystkie porady.