Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
freebitco.in - zarabiaj bitcoiny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: freebitco.in - zarabiaj bitcoiny (/Temat-freebitco-in-zarabiaj-bitcoiny-79557)

Strony: 1 2 3 4


Pytanie co do strony freebitco.in - Major727 - 01-02-2020 12:12

siema
korzystal ktos kiedys z tego kraniku ?
polecacie? Mozecie napisac swoje opinie co o tym sadzicie czy ma to jaki kolwiek sens?
czy system refów jest oplacalny?Huh


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - ZarabianieO - 01-02-2020 12:19

Kranik działa już od dłuższego czasu, wypłaca cały czas. Ja od siebie polecam na początku zainwestować trochę satoshi na zakup bonusów i ustawienie bota na telefonie żeby klikał za ciebie przez 24h.


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - Major727 - 01-02-2020 12:22

(01-02-2020 12:19)ZarabianieO napisał(a):  Kranik działa już od dłuższego czasu, wypłaca cały czas. Ja od siebie polecam na początku zainwestować trochę satoshi na zakup bonusów i ustawienie bota na telefonie żeby klikał za ciebie przez 24h.

gdzie mozna kupic te bonusy i co one daja


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - ZarabianieO - 01-02-2020 12:30

Wchodzisz w zakładkę "Rewards" i wybierasz sobie który bonus Cię interesuje.

[Obrazek: bonusy.png]

Ja wykupowałem zawsze bonus do Reward Points i BTC plus do tego żeby bot działał potrzeba wykupić opcję żeby nie klikać captchy, bo bez tego bot nie działa.


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - mucios - 01-02-2020 12:38

(01-02-2020 12:12)Major727 napisał(a):  siema
korzystal ktos kiedys z tego kraniku ?
polecacie? Mozecie napisac swoje opinie co o tym sadzicie czy ma to jaki kolwiek sens?
czy system refów jest oplacalny?Huh

W tym momencie jest to kilka satoshi za klik. Czy ma to sens sam nie wiem. O refów też raczej może być trudno, bo kran jest na rynku dobrych kilka lat.


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - Pysik-89 - 01-02-2020 13:15

Bez refów ciężko coś ugrać w tym kraniku, aby zdobyć minimum do wypłaty mamy tutaj prawie pół roku klikania beka
Fakt czasem uda się wylosować liczbę w puli powyżej 9885 ale jest to naprawdę rzadkość.
Jedyny plus kranika to fakt iż jest on cały czas wypłacalny i nigdy nie miał żadnych problemów z płatnościami.
Moim zdaniem bez refów raczej nie ma większego sensu bawienia się z tym kranikiem ( no chyba, że ktoś naprawdę się nudzi i ma czas - ewentualnie wykupionego bota)

PS.
Warto się też zagłębić w system nagród za RP, podobno można tam coś ugrać ale ja niestety na ten temat zbyt wiele nie wiem.
Niestety nie udało mi się jeszcze nazbierać wystarczającej sumy RP na jakąś z nagród


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - ZarabianieO - 01-02-2020 13:46

(01-02-2020 13:15)Pysik-89 napisał(a):  Bez refów ciężko coś ugrać w tym kraniku, aby zdobyć minimum do wypłaty mamy tutaj prawie pół roku klikania beka
Fakt czasem uda się wylosować liczbę w puli powyżej 9885 ale jest to naprawdę rzadkość.
Jedyny plus kranika to fakt iż jest on cały czas wypłacalny i nigdy nie miał żadnych problemów z płatnościami.
Moim zdaniem bez refów raczej nie ma większego sensu bawienia się z tym kranikiem ( no chyba, że ktoś naprawdę się nudzi i ma czas - ewentualnie wykupionego bota)

PS.
Warto się też zagłębić w system nagród za RP, podobno można tam coś ugrać ale ja niestety na ten temat zbyt wiele nie wiem.
Niestety nie udało mi się jeszcze nazbierać wystarczającej sumy RP na jakąś z nagród

Akurat za bota nie trzeba nic płacić, jedyny wymóg jaki trzeba spełnić to wykupić opcję aby bot omijał captche za bodajże 500 RP/24h.

Ja np. zawsze wykupuję bonus na RP za 1200 punktów + 500 RP na bota czyli wychodzi jakieś 700 RP na plus w skali całego dnia.

Po paru dniach takiego zbierania odpalam bonus na BTC i jakaś tam kwota zawsze się uzbiera.


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - Pysik-89 - 01-02-2020 15:00

(01-02-2020 13:46)ZarabianieO napisał(a):  
(01-02-2020 13:15)Pysik-89 napisał(a):  Bez refów ciężko coś ugrać w tym kraniku, aby zdobyć minimum do wypłaty mamy tutaj prawie pół roku klikania beka
Fakt czasem uda się wylosować liczbę w puli powyżej 9885 ale jest to naprawdę rzadkość.
Jedyny plus kranika to fakt iż jest on cały czas wypłacalny i nigdy nie miał żadnych problemów z płatnościami.
Moim zdaniem bez refów raczej nie ma większego sensu bawienia się z tym kranikiem ( no chyba, że ktoś naprawdę się nudzi i ma czas - ewentualnie wykupionego bota)

PS.
Warto się też zagłębić w system nagród za RP, podobno można tam coś ugrać ale ja niestety na ten temat zbyt wiele nie wiem.
Niestety nie udało mi się jeszcze nazbierać wystarczającej sumy RP na jakąś z nagród

Akurat za bota nie trzeba nic płacić, jedyny wymóg jaki trzeba spełnić to wykupić opcję aby bot omijał captche za bodajże 500 RP/24h.

Ja np. zawsze wykupuję bonus na RP za 1200 punktów + 500 RP na bota czyli wychodzi jakieś 700 RP na plus w skali całego dnia.

Po paru dniach takiego zbierania odpalam bonus na BTC i jakaś tam kwota zawsze się uzbiera.

Tak masz rację.Zapomniałeś tylko dopisać, że dla świeżaka ta opcja jest niedostępna...
Jeśli dobrze pamiętam to aby wykupić opcję większą niż 10RP/za los (za 120RP) oraz aby ominąć captche trzeba spełnić pewne warunki, a konkretnie zdeponować pewną ilość BTC lub wykupić losy na loterii, co wcale małym kosztem nie jest.


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - FreeDoge - 01-02-2020 21:17

(01-02-2020 13:15)Pysik-89 napisał(a):  Bez refów ciężko coś ugrać w tym kraniku, aby zdobyć minimum do wypłaty mamy tutaj prawie pół roku klikania beka
beka Albo nie znasz wszystkich możliwości na tym kranie, albo nie umiesz wykorzystać w 100% potencjału tego kranu aczkolwiek mylisz się, że minimum zbiera się tutaj kilka miesięcy.
Wystarczy "przy okazji" korzystać odpowiednio z hi - lo a wypłata nie będzie na pewno zbierana pół roku Smile

Korzystając z hi-lo szybko również zbierają się reward points gdzie mając 100k zamieniamy je prosto w 100k sato.
Fakt można przez miesiąc wydać 30x 3200 punktów i klikając botem zarobimy 200k ale trwa to miesiąc. W opcji zamiana 100k rewards na 100k sato i obracanie w hi-lo to pomnożenie o 100% to dużo szybsza opcja niż miesiąc w przypadku codziennego zbierania

(01-02-2020 13:15)Pysik-89 napisał(a):  Moim zdaniem bez refów raczej nie ma większego sensu bawienia się z tym kranikiem

Razem ze swoim zdaniem bardzo się mylisz, twoje wypowiedzi świadczą, że nie znasz tego kranu i jego możliwości jakie nam daje, albo znasz a nie umiesz wykorzystać tego całego potencjału oferowanego tutaj


RE: Pytanie co do strony freebitco.in - Makabrycy - 02-02-2020 00:26

należy dodać tez ze grając w hi lo można tez sporo stracić ... Smile kwestia czy grasz w automacie czy tez samemu klikasz systemem Smile wszystko zależy od kierownika który operuje kranikiem Smile