Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tematyczny fanpage filmowy pod HDplayera 100 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Tematyczny fanpage filmowy pod HDplayera 100 zł (/Temat-Tematyczny-fanpage-filmowy-pod-HDplayera-100-zl-79550)



Tematyczny fanpage filmowy pod HDplayera 100 zł - Zły_Szeląg - 06-11-2013 18:03

1.Nazwa przedmiotu : tematyczny fanpage filmowy
2.Opis przedmiotu : niżej
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW, w temacie gg 48365844
5.Cena : 100 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : pp, przelew

Mam do sprzedania fanpage tematyczny o tematyce filmowej. na bieżąco prowadzony, wszyscy fani realni. Gratis dwóch twórców treści, którzy codziennie wrzucają posty, nie trzeba nic robić.

Idealnie nadaje się do zarabiania poprzez programy typu HDPlayer. Cena zwróci się właściwie po 10 pobraniach. Nie zajmuję się tym, bo nie jestem przekonany moralnie do usług subskrybcyjnych.

Sprzedaję, bo nie mam czasu go doglądać - stąd tak niska cena.

>>LINK<<

Nie ma możliwości negocjacji, mogę go trzymać i wartość będzie rosła Big Grin


Tematyczny fanpage filmowy pod HDplayera 100 zł - surfer0700 - 18-12-2013 08:59

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.