Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bet 365 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bet 365 (/Temat-bet-365-79532)



bet 365 - alagiewka1 - 06-11-2013 15:17

witam! do sprzedania mam konta bukmacherskie u wszystkich możliwych bukmacherów, razem z kontem moneybookers pasującym do kont . Konta są nowe, ZWERYFIKOWANE I BEZ LIMITÓW!! Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy. Czekam , cena 200 zł Pozdrawiam


RE: bet 365 - RaiverPL - 06-11-2013 15:25

Data rejestracji: Dzisiaj

Uważaj bo ci jeszcze ktoś kupi za te 200 zł..

A dodatkowo to chyba zły dział. Bo jak "sprzedajesz" to do tego jest inna kategoria forum Wink


RE: bet 365 - mareczek - 06-11-2013 15:38

No bez jaj, czemu ten temat jeszcze istnieje? Powinien juz byc w koszu.


RE: bet 365 - alagiewka1 - 06-11-2013 15:40

Myślę że 200 zł za około 15 kont u różnych bukmacherów to nie jest wygórowana cena, tymbardziej że jest do niego Moneybookers i mail, i wszystko jest zweryfikowane. Za 30 zł to se każdy może otworzyć konto i komuś pocisnąć, tyle że jak później wypłacisz pieniążki ? A no nie wypłacisz..
A ja oferuje zupełnie coś innego, te konta są czyste i zweryfikowane, można obracać bonusami itd itd. Ja myślę że prędzej czy później ktoś się znajdzie, bo z ceny nie zamierzam spuścić


RE: bet 365 - linuuu - 06-11-2013 17:44

(06-11-2013 15:40)alagiewka1 napisał(a):  Myślę że 200 zł za około 15 kont u różnych bukmacherów to nie jest wygórowana cena, tymbardziej że jest do niego Moneybookers i mail, i wszystko jest zweryfikowane. Za 30 zł to se każdy może otworzyć konto i komuś pocisnąć, tyle że jak później wypłacisz pieniążki ? A no nie wypłacisz..
A ja oferuje zupełnie coś innego, te konta są czyste i zweryfikowane, można obracać bonusami itd itd. Ja myślę że prędzej czy później ktoś się znajdzie, bo z ceny nie zamierzam spuścić

Ten temat to dla mnie czysty absurd xD Konta zweryfikowane na Ciebie ,twoje konto bankowe i twoje moneybookers ?


RE: bet 365 - alagiewka1 - 06-11-2013 18:03

Tak, po prostu chcialem pobawic sie troche w obstawianie ale to nie dla mnie.. Wszystko jest zweryfikowane, dodaje kolorowe skany mojego dowodu, oraz dostep do MB i mail. Mam 2 maile wiec tamten od MB i tak nie uzywam. Moze jestem naiwny, ale z MB i tak nie korzystam nie mam tam srodkow a skanow i tak nawet jak trafie na oszusta to nigdzie ich nie wykorzysta bo mam tak ustawione w banku. Jesli ktos jest zainteresowany to czekam


RE: bet 365 - badii - 06-11-2013 18:06

(06-11-2013 18:03)alagiewka1 napisał(a):  Tak, po prostu chcialem pobawic sie troche w obstawianie ale to nie dla mnie..

postawowa wymówka krętacza beka beka beka


RE: bet 365 - yazir - 06-11-2013 18:16

Dziecko drogie, jesteś głupi? 2 razy już wywaliłem Ci temat, a Ty dalej wstawiasz to samo?

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.