Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
co uploadować? gdzie uploadować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: co uploadować? gdzie uploadować? (/Temat-co-uploadowac-gdzie-uploadowac-7953)

Strony: 1 2


co uploadować? gdzie uploadować? - gutekintruz - 30-05-2010 15:23

cześć ! jakiś czas temu zainteresowalem sie sharecashem ale zupelnie nie wiem co moge uploadować, teledyski napewno nie gdyż jak dodam na youtuba to od razu wytwórnia muzyczna usuwa daną piosenkę. Podajcie co najlepiej i gdzie najlepiej uploadowaćSmile


RE: co uploadować? gdzie uploadować? - Paviano - 30-05-2010 15:33

Z ShareCash nie mogą ściągać Polacy.
Ja osobiście zarabiam na HotFile. Zajmuję się uploadowaniem starszych gier (typu Counter-Strike), w które nadal się gra i muzyki (jak na razie System of a Down).
Zarejestruj się z mojego reflinku to pomogę Ci z HotFile Smile http://hotfile.com/register.html?reff=2174169


RE: co uploadować? gdzie uploadować? - gutekintruz - 30-05-2010 15:39

Wiem ze ze sharecash nei moga sciagac polacy ale zdecydowanie latwiej sie zarabia niz na hotfile, w 2 dni na sharecash zarobilem 18 dolarów, jednak od tego czasu nie zarobilem nic


RE: co uploadować? gdzie uploadować? - Dareczek13 - 30-05-2010 15:53

A jak zarobiles te 18$ ?


RE: co uploadować? gdzie uploadować? - gutekintruz - 30-05-2010 16:12

sciagnalem za 3 dolary film z pewnej strony i zuploadowalem go i dalem na forum, jednak juz usuneli


RE: co uploadować? gdzie uploadować? - Dareczek13 - 30-05-2010 16:17

a na jakie forum go dałeś ?


RE: co uploadować? gdzie uploadować? - gutekintruz - 30-05-2010 20:17

tzn youtuba i forum, ale z forum prawie nikt nie sciagnal, ogolnie bylo one dotyczace tematyki której dotyczył film.


RE: co uploadować? gdzie uploadować? - Dareczek13 - 30-05-2010 20:55

kurde ja mam własnie słabe konto na Yt z jednym filmikiem(teledyskiem) i tyle ... I wgl jeszcze nic nie zarobiłem ; ((


RE: co uploadować? gdzie uploadować? - Paviano - 31-05-2010 08:11

Ja na HotFile zarabiam, też mam "reklamę" na YouTube żeby zachęcić do ściągania Smile Na razie mam równe 0.85$, bo mało upnąłem, mało wysyłam linki i mam słabą rangę.


RE: co uploadować? gdzie uploadować? - gutekintruz - 31-05-2010 17:31

To jak, jest ktoś kto się podzieli tą cenną wiedzą? Ogolnie jak zuploadujesz dobry film i bedzie sie trzymal na youtubie to bardzo latwo zarobic, ja np dzisiaj zarobilem już 1,20$ a od 2 tygodni nic nie uploadowalem