Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... (/Temat-sprzedaz-doladowan-skad-tak-tanio-mozna-dostac-79529)



sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - fenri95 - 06-11-2013 14:32

Witam moje pytanie brzmi skąd pozyskać tak tanio doładowania? np doładowanie o wartośi 5zł jest sprzedawane za 4.50 zł.Oni to kupują hurtowo?


RE: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - UmCyK - 06-11-2013 14:40

NP.
http://eu-prepaid.com/index.php


RE: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - fenri95 - 06-11-2013 14:51

Ale allegrowicze muszą jeszcze taniej pozyskiwać skoro na tej stronie są za 4.50 a oni za tyle sprzedają ; )


RE: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - Jaro070 - 06-11-2013 18:26

Mają firmy za granicą i kupują doładowania bez VAT.


RE: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - Scoobyx - 06-11-2013 18:39

Poprzednik dobrze pisze. Firmy ich zarejestrowane są zagranicą, bowiem omijają podatek VAT. Jeśli chciał byś się za to zabrać w Polsce, mógłbyś mieć problemy. Dawniej dużo o tym czytałem, chciałem już nawet wchodzić w taki biznes, jednak zrezygnowałem. Jest to zbyt ryzykowne. Najlepiej jakbyś miał firmę np. w USA.


RE: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - UmCyK - 06-11-2013 18:55

Wyjezdzasz za granice i tam robisz interes na polskim allegro Smile
Doładowanie, konta premium upload i wiele innych, tylko w polsce tak jest Smile


RE: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - fenri95 - 07-11-2013 13:33

Aha to juz wszystko jasne temat pewnie do zamknięcia : )


RE: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - martucha123 - 08-11-2013 21:28

Dołączam się do tematu skąd tanio ?


RE: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - Jaro070 - 08-11-2013 22:04

(06-11-2013 18:26)Jaro070 napisał(a):  Mają firmy za granicą i kupują doładowania bez VAT.



RE: sprzedaż doładowań? skąd tak tanio można dostać... - HomerSimpson - 09-11-2013 09:18

(06-11-2013 18:55)UmCyK napisał(a):  Wyjezdzasz za granice i tam robisz interes na polskim allegro Smile
Doładowanie, konta premium upload i wiele innych, tylko w polsce tak jest Smile

Wystarczy zarejestrowana działalność w innym kraju a do tego nie trzeba opuszczać Polski.

tutaj masz kilka krajów w których możesz założyć firmę online.Musisz się tylko wczytać w szczegóły na stronie. Zawsze zostaje opcja zakłądania firmy poprzez pośredników(są firmy specjalizujące się w tym.

http://ec.europa.eu/enterprise/policies/sme/business-environment/files/2012-country-fiches_en.pdf